Wilkasy
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Kolejny raz urlop spędziłam w hotelu Tajty, Z przykrością muszę stwierdzić że obiady bardzo się popsuły, zupy smaczne ale drugie dania pozostawiają wiele do życzenia. Żeberka twarde, żylaste, zapiekanka nie dopieczona, ziemniaki surowe. Strasznie męczące są wesela, bądz inne imprezy odbywające się w soboty w hotelu. Goście hotelowi czekają 1,5 godz żeby kelnerki podały zupę. Nie ma gdzie usiąść i wypić piwa bo wszystko zajęte do tego krzyki i uciążliwa muzyka, nie śpi się do 3.00 nad ranem. Duży plus dla bosmana Mariusza, dusza człowiek, daje z siebie wszystko, pomocny w każdej sytuacji. Dobrze że chociaż On panuje nad tym co dzieje sie w porcie. Pewnie pojadę tam jeszcze bo to piękne miejsce a piszę tą opinię mając nadzieję że dyrekcja hotelu wyciągnie wnioski i poprawi to co jest do poprawienia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zamawiać pokoje od strony jeziora z balkonem
1  Dziękujemy, filipinka74
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po pobycie na plaży postanowiliśmy zjeść obiad w restauracji przy Hotelu Tajty. Siedzieliśmy przy stoliku dłuższą chwilę zanim kelnerka podeszła do nas z kartami menu. Zrobiła to dopiero po zwróceniu jej uwagi. Byliśmy tam w trzy osoby, zamówiliśmy trzy główne dania, każde przyszło w odstępie 10-12 minut. Kiedy narzeczony kończył jeść swój posiłek, ja dopiero otrzymałam danie. Schabowy i surówka były smaczne, ale ziemniaki były stare, sine i bez soli.

Dziękujemy, zuzkach3
Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejce dla rodzin z dziećmi. Plac zabaw ,sala zabaw .Co dziennie dodatkowe atrakcje dla dużych i małych (W cenie pokoju) smaczne śniadania. Świetne widoki. Ale pokoje do odświeżenia, widac że są,,zmęczone,,.

Dziękujemy, hyziowa
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Dotychczas wszystkie moje recenzje były pozytywne, niestety ta taka nie będzie, ale dotyczy v tylko restauracji .Może dla gości hotelowych, którzy spędzają tam urlop wszystko jest ok. My chcieliśmy zjeść obiad po oddaniu łódki. Fatalna obsługa kelnerska, młodzi ludzie bez szkolenia. Kelner przyjął zamówienie przystawki zupy drugie dania. Po 50 minutach oczekiwania na pytanie dlaczego nie ma nawet zup i przystawek powiedział ze maja lekkie opóźnienie w kuchni. Zajętość sali 3 stoliki z 20. Przy sąsiednim stoliku po godzinie oczekiwania podano zimne zupy. Na prośbę o pojawienie się menadżera, gościom z sąsiedniego stolik a nie udało się porozmawiać. Po godzinie oczekiwania nadal nie było zamówionego tatara, pojawiła się za to zupa grzybowa z robakiem Po tym zrezygnowaliśmy z dalszego oczekiwania i już po ponad godzinie poszliśmy szukać innej restauracji. . Dla odmiany tawerna obok hotelu miała do dyspozycji tylko jedną porcję ryby. Mówimy o sobocie w trakcie sezonu wakacyjnego. Jeżeli nie jesteś gościem hotelu i nie masz wykupionego jedzenia omijaj ten przybytek szerokim łukiem

Dziękujemy, 624agnieszkaa
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Gdyby nie położenie hotelu tj. nad jeziorem, ocena byłaby niższa. Sam hotel wymaga renowacji, obsłudze przydalyby się szkolenia. Jedzenie kiepskie. Na pewno wrócę na Mazury, ale nie do tego hotelu. Co na plus, ja akurat miałam piękny widok z pokoju.

Dziękujemy, Anna S