Booking.com
Priceline
Agoda.com
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

W Chacie byłam przez kilka dni, stad miałam okazję zjeść większość dań z karty. I czytając recenzję poniżej, doszłam do wniosku że musieli zmienić kucharza. Jedzenie smaczne, porcje spore. Skrzydełka fajnie wypieczone, golonka i żeberka mięciutki i soczyste. Bardzo smakował mi placek-dla mnie jest to swoisty wyznacznik kuchni, bo mam porównanie z okoła 100restauracji. Jedyne co moge sie doczepić to prośba o lepsze doprawianie potraw i dorzucenie do dodatków ryżu, bo naprawde nie każdy lubi frytki lub ziemniaki ;)
A i makarony, absolutnie do wyrzucenia lub poprawy bo sa kiepskie.
Piękne otoczenie: ogród cudny, cisza i spokój, pomimo plac zabaw dla dzieci ;)

Termin pobytu: sierpień 2020
Dziękujemy, 288mao
Zrecenzowano: 17 listopada 2019

Wybrałam się na niedzielny obiad wraz z rodziną i przyjaciółmi i co pierwszy raz wyszłam z restauracji głodna zresztą nie tylko ja.
Zupy były w smaku może i dobre ale chłodne, natomiast jeśli chodzi o drugie zamówiliśmy tagliatelle z kurczakiem - fura makaronu zalana sosem śmietanowym a kurczaka można było szukać a zamówiony placek po węgiersku otrzymałam ledwo letni wiec myślę że był odgrzewany. Jeśli chodzi o desery to szału nie było browni paskudne. Nie polecam tego miejsca

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, inga38
Zrecenzowano: 18 października 2019 z urządzeń przenośnych

W Chacie Nad Sztolnią organizowaliśmy naszą 10 rocznicę ślubu w formie 3 dniowego pobytu dla najbliższych. Pobyt rewelacja!!!! Najwyższy poziom usług! Jedzenie pyszne i naturalne, wszystko świetnie smakowało, a do tego ilości nie do przejedzenia. Pokoje czyściusieńkie i bardzo ładne. Otoczeniem pensjonatu jest przepiękny ogród w wieloma atrakcjami dla dzieciaków. Nasza 13 osobowa ekipa wróciła z wyjazdu z Chaty zachwycona. Obsługa restauracji/pensjonatu wraz z kadrą zarządzającą pełna profesjonalność i do tego przemili ludzie, a kelnerkom nie schodził z twarzy uśmiech :) Polecam w 100%! Kiedyś na pewno tam wrócimy

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 21 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie okropne, baaaardzo tłuste. Zamówiliśmy zupę cebulową - jedna ze słabszych jakie jadłam, pstrąg miał być z pieca a ociekał tłuszczem, dodane warzywa z grila zimne podobnie jak przesiąknięte tłuszczem frytki. Pierogi ruskie ujdą , choć w farszu więcej ziemniaków. Dość drogo jak za takie niesmaczne jedzenie. Piękne otoczenie, zadbany ogród, płac zabaw dla dzieci, ale jedzenie do POPRAWY. Obiad zakończony bólem brzucha, nie polecamy.

Dziękujemy, kakasg
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Niestety tylko na jeden dzień ale pobyt bardzo udany.Okolica bardzo fajna do zwiedzania .Obsługa SUPER Ola rewelacja.
Jedzenia bardzo dobre i estetycznie podane .
Polecam to miejsce moim zdaniem warto.

Dziękujemy, Piotr D