Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Bylismy ostatnio u znajomych na weselu. Nie dosc ze jedzenie okropne. Pokoj dosc brudny to jeszcze obsluga okropna pracujaca jak "od niechcenia". Dodatkowo (mam nadzieje) ze to kwestia temperatury to jeszcze nieprzyjemny zapach szamba w ogrodzie. Nie polecam

Dziękujemy, Tfilipiak
Zrecenzowano: 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy jedna noc rodzina 2+2. Miejsce z urokiem i fajnym klimatem. Jedzenie smaczne, ceny przystępne, obsługa w porządku. Apartament przestronny i czysty z duza łazienka. W lato przydałyby się rolety od słońca.
Warto pomyśleć o kawie z expresu do śniadania - jest rozpuszczalna ale nie każdy ja pije.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, 680wiktorg
Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Po malowniczym i dość "extremalnym" dojeździe do chaty spodziewaliśmy się czegoś więcej. Jedzenie - dostatecznie smaczne ale farsz do ruskich pierogów praktycznie tylko z ziemniaka, placek po węgiersku z gulaszem wołowym - mięsa dokładnie 13 niezaużych kawałków a żurek ewidentinie z dodatkiem "wspomagacza"... Obsługa - nie najgorsza, chociaż na minus należy zaznaczyć zachowanie jednego z kelnerów - na pytanie o krzesełko dla dziecka usłyszałem - gdzieś jest, trzeba sobie poszukać na sali.
Podsumowująć jedzenie byłoby ok, gdybyśmy jedli w barze mleczny z cennikiem baru mlecznego.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Dariusz H
Zrecenzowano: 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Na wesele super lokalizacja. My jednak byliśmy kilka dni. Świetnie położony pensjonat o ogromnym potencjale. Kuchnia smaczna ale bez polotu. W pensjonacie dostęp do pokoi po schodach zabiegowych bardzo niewygodnych. W pokojach jest czysto i pachnąco. Wyposażenie ok. Śniadania.... byłem najedzony ale trzeba ciagle prosić o coś no i obsługa nastawia warnik do wody na 80 stopni co powoduje, że kawa to tragedia. W otoczeniu pensjonatu zawiewa szambem. Ciągle pracuje agregat prądotwórczy i można trafić na pokój z oknami na ten hałas. Jest dużo przestrzeni wokół i fajnie zaaranżowanych miejsc. Właścicielka (obsługa mówi szefowo) to wyniosła damessa nie mająca pojęcia co znaczy słowo GOŚCINNOŚĆ. Traktuje swoich gości jak powietrze. Na dzień dzisiejszy lokal raczej ok ale ma potencjał na plus i na minus. W okolicy nie ma dużego wyboru....

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, konradw250
Zrecenzowano: 23 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Switnie ulokowane miejsce z wymagajaca gorska droga dojazdowa Warto b.dobre klimat i widoki zapewnione o okazdej porze roku.Bradzo dobra kuchnia Miejsce ktore ma historie tajnicza , atmosferę i urok Polecam

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa