Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Booking.com
64 USD
View deal
Priceline
Agoda.com64 USD
Zrecenzowano: 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Na wesele super lokalizacja. My jednak byliśmy kilka dni. Świetnie położony pensjonat o ogromnym potencjale. Kuchnia smaczna ale bez polotu. W pensjonacie dostęp do pokoi po schodach zabiegowych bardzo niewygodnych. W pokojach jest czysto i pachnąco. Wyposażenie ok. Śniadania.... byłem najedzony ale trzeba ciagle prosić o coś no i obsługa nastawia warnik do wody na 80 stopni co powoduje, że kawa to tragedia. W otoczeniu pensjonatu zawiewa szambem. Ciągle pracuje agregat prądotwórczy i można trafić na pokój z oknami na ten hałas. Jest dużo przestrzeni wokół i fajnie zaaranżowanych miejsc. Właścicielka (obsługa mówi szefowo) to wyniosła damessa nie mająca pojęcia co znaczy słowo GOŚCINNOŚĆ. Traktuje swoich gości jak powietrze. Na dzień dzisiejszy lokal raczej ok ale ma potencjał na plus i na minus. W okolicy nie ma dużego wyboru....

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, konradw250
Zrecenzowano: 23 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Switnie ulokowane miejsce z wymagajaca gorska droga dojazdowa Warto b.dobre klimat i widoki zapewnione o okazdej porze roku.Bradzo dobra kuchnia Miejsce ktore ma historie tajnicza , atmosferę i urok Polecam

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, daniellE2844BK
Zrecenzowano: 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma dobre położenie, pięknie zagubiona wśród lasów i strumykow. Zagubione zostało jednak również poczucie estetyki, gdyż wystrój przypomina raczej poprzednia epokę. Na pochwałę zasługuje obsługa oraz pyszny deser - pieczona gruszka z lodami oraz czekolada. Desery ogólnie wyglądały apetycznie, na pewno każdy znalazłby swój smak. Niestety poza tym menu było mało wyszukane i podane bez polotu. Dodatkowy minusik za nieprzyjemny zapach (może pech).

Termin pobytu: luty 2018
1  Dziękujemy, Michelle14022016
Zrecenzowano: 5 lutego 2018

Odwiedziliśmy to miejsce kilka razy, zdecydowaliśmy się tam zorganizować nasze przyjęcie weselne. Miejsce jest przepiękne, zielone i rozległe tereny. Restauracja idealnie pasuje stylem do otoczenia. Jedzenie - pyszne, domowe i świeże. Obsługa na najwyższym poziomie. Fajne miejsce na wypad na randkę jak i na rodzinny wypad. Polecamy!

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, klaudialewandowska90
Zrecenzowano: 28 grudnia 2017

Miejsce wybraliśmy przypadkowo, miał to być taki przystanek w dłuższej podróży. Przerosło ono jednak nasze oczekiwania. Obsługa bardzo dobra i profesjonalna. Polecono nam okoliczne atrakcje, których wcale się nie spodziewaliśmy. Spędziliśmy cudowny dzień i wieczór w okolicznych sztolniach.

Śniadanie bardzo obfite, różnorodne i pyszne. Wieczorem fajny, przyjemny barek i restauracja. Miejsce godne polecenia na dłuższe pobyty. My z całą pewnością wrócimy na dłużej.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Izabela W