Najniższe ceny za pobyt
Agoda.com
64 USD
View deal
Zrecenzowano: 23 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Switnie ulokowane miejsce z wymagajaca gorska droga dojazdowa Warto b.dobre klimat i widoki zapewnione o okazdej porze roku.Bradzo dobra kuchnia Miejsce ktore ma historie tajnicza , atmosferę i urok Polecam

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, daniellE2844BK
Zrecenzowano: 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma dobre położenie, pięknie zagubiona wśród lasów i strumykow. Zagubione zostało jednak również poczucie estetyki, gdyż wystrój przypomina raczej poprzednia epokę. Na pochwałę zasługuje obsługa oraz pyszny deser - pieczona gruszka z lodami oraz czekolada. Desery ogólnie wyglądały apetycznie, na pewno każdy znalazłby swój smak. Niestety poza tym menu było mało wyszukane i podane bez polotu. Dodatkowy minusik za nieprzyjemny zapach (może pech).

Termin pobytu: luty 2018
1  Dziękujemy, Michelle14022016
Zrecenzowano: 5 lutego 2018

Odwiedziliśmy to miejsce kilka razy, zdecydowaliśmy się tam zorganizować nasze przyjęcie weselne. Miejsce jest przepiękne, zielone i rozległe tereny. Restauracja idealnie pasuje stylem do otoczenia. Jedzenie - pyszne, domowe i świeże. Obsługa na najwyższym poziomie. Fajne miejsce na wypad na randkę jak i na rodzinny wypad. Polecamy!

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, klaudialewandowska90
Zrecenzowano: 28 grudnia 2017

Miejsce wybraliśmy przypadkowo, miał to być taki przystanek w dłuższej podróży. Przerosło ono jednak nasze oczekiwania. Obsługa bardzo dobra i profesjonalna. Polecono nam okoliczne atrakcje, których wcale się nie spodziewaliśmy. Spędziliśmy cudowny dzień i wieczór w okolicznych sztolniach.

Śniadanie bardzo obfite, różnorodne i pyszne. Wieczorem fajny, przyjemny barek i restauracja. Miejsce godne polecenia na dłuższe pobyty. My z całą pewnością wrócimy na dłużej.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Izabela W
Zrecenzowano: 2 października 2017

Byłam tylko jedna noc, przyjechaliśmy i zameldowaliśmy się dość późno co było uzgodnione, jak tylko dostaliśmy klucz obsługa znikła, nikt nam nie dał hasła do WIFI wiec nawet nie wiem jak działało.
Miejsce bardzo urokliwe, piękny zadbany ogród.
Dojazd dość trudny, wąska uliczka wzdłuż rzeczki, na której tylko gdzieniegdzie da się wyminąć.
Śniadanie obfite i bardzo smaczne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje są dość ciasne, i podział ich jest różny, mimo tej samej ceny znajomi dostali znacznie większy bo 3 osobowy a my ciasna dwójkę.
Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi