Booking.com
Priceline
Agoda.com
Zrecenzowano: 5 lutego 2018

Odwiedziliśmy to miejsce kilka razy, zdecydowaliśmy się tam zorganizować nasze przyjęcie weselne. Miejsce jest przepiękne, zielone i rozległe tereny. Restauracja idealnie pasuje stylem do otoczenia. Jedzenie - pyszne, domowe i świeże. Obsługa na najwyższym poziomie. Fajne miejsce na wypad na randkę jak i na rodzinny wypad. Polecamy!

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, klaudialewandowska90
Zrecenzowano: 28 grudnia 2017

Miejsce wybraliśmy przypadkowo, miał to być taki przystanek w dłuższej podróży. Przerosło ono jednak nasze oczekiwania. Obsługa bardzo dobra i profesjonalna. Polecono nam okoliczne atrakcje, których wcale się nie spodziewaliśmy. Spędziliśmy cudowny dzień i wieczór w okolicznych sztolniach.

Śniadanie bardzo obfite, różnorodne i pyszne. Wieczorem fajny, przyjemny barek i restauracja. Miejsce godne polecenia na dłuższe pobyty. My z całą pewnością wrócimy na dłużej.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Izabela W
Zrecenzowano: 2 października 2017

Byłam tylko jedna noc, przyjechaliśmy i zameldowaliśmy się dość późno co było uzgodnione, jak tylko dostaliśmy klucz obsługa znikła, nikt nam nie dał hasła do WIFI wiec nawet nie wiem jak działało.
Miejsce bardzo urokliwe, piękny zadbany ogród.
Dojazd dość trudny, wąska uliczka wzdłuż rzeczki, na której tylko gdzieniegdzie da się wyminąć.
Śniadanie obfite i bardzo smaczne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje są dość ciasne, i podział ich jest różny, mimo tej samej ceny znajomi dostali znacznie większy bo 3 osobowy a my ciasna dwójkę.
Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Agata R
Zrecenzowano: 11 września 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce urokliwe pięknie położone... niestety po wejściu do restauracji czar prysł .Obsługa fatalna kelnerzy niekompetentni pani która nas obsługiwała nie umiała polecić żadnego dania,dodam że miała na sobie koszulkę z wielką plama ...Jedzenie .....dorsz stary śmierdzący,suchy , golonka w miarę choć przesolona ...rosół miał być z makaronem własnej roboty ....nie będę polecać tego miejsca

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Ewa E
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2017

Góry Sowie darzę sentymentem więc z przyjemnością przyjąłem zaproszenie na imprezę weselną w "Chacie". Pokoik skromny, czysty. Śniadanie smaczne standardowe dla B&B okolica hotelu zadbana i urządzona ze smakiem. Niestety miejsce ma jeden poważny minus: fetor z szamba albo spływających nieczystości. W nocy nie mogłem z tego powodu otworzyć okna. Błagam usuńcie tę niedogodność a będę Was odwiedzał i polecał wszystkim. P.S. Za pobyt zapłacili nowożeńcy ale widoczna cena 32GBP nie jest adekwatna do jakości wypoczynku w chwili obecnej.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, janb376