Booking.com
Priceline
Agoda.com
Zrecenzowano: 2 października 2017

Byłam tylko jedna noc, przyjechaliśmy i zameldowaliśmy się dość późno co było uzgodnione, jak tylko dostaliśmy klucz obsługa znikła, nikt nam nie dał hasła do WIFI wiec nawet nie wiem jak działało.
Miejsce bardzo urokliwe, piękny zadbany ogród.
Dojazd dość trudny, wąska uliczka wzdłuż rzeczki, na której tylko gdzieniegdzie da się wyminąć.
Śniadanie obfite i bardzo smaczne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje są dość ciasne, i podział ich jest różny, mimo tej samej ceny znajomi dostali znacznie większy bo 3 osobowy a my ciasna dwójkę.
Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Agata R
Zrecenzowano: 11 września 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce urokliwe pięknie położone... niestety po wejściu do restauracji czar prysł .Obsługa fatalna kelnerzy niekompetentni pani która nas obsługiwała nie umiała polecić żadnego dania,dodam że miała na sobie koszulkę z wielką plama ...Jedzenie .....dorsz stary śmierdzący,suchy , golonka w miarę choć przesolona ...rosół miał być z makaronem własnej roboty ....nie będę polecać tego miejsca

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Ewa E
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2017

Góry Sowie darzę sentymentem więc z przyjemnością przyjąłem zaproszenie na imprezę weselną w "Chacie". Pokoik skromny, czysty. Śniadanie smaczne standardowe dla B&B okolica hotelu zadbana i urządzona ze smakiem. Niestety miejsce ma jeden poważny minus: fetor z szamba albo spływających nieczystości. W nocy nie mogłem z tego powodu otworzyć okna. Błagam usuńcie tę niedogodność a będę Was odwiedzał i polecał wszystkim. P.S. Za pobyt zapłacili nowożeńcy ale widoczna cena 32GBP nie jest adekwatna do jakości wypoczynku w chwili obecnej.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, janb376
Zrecenzowano: 13 lipca 2017

Pokoje ok, trochę małe ale nie oczekujemy nie wiadomo czego. Problem był ze zużytymi praktycznie zupełnie materacami. Średnio to wygodne było jak materac jest wygnieciony totalnie w jednym miejscu aż się zapadasz.

Śniadania trochę monotonne się zrobiły ale w miarę smaczne.
Problem był z zapachami. W korytarzu bardzo mocno przeszkadzają zapachy z kuchni. Zapach smażonych fryt to nie jest mój ulubiony towarzysz wieczoru.
Na podwórku przed budynkiem mocny zapach szamba ale punktowo. Coś tam jest nieszczelne i wania :)

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, jhosef2019
Zrecenzowano: 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce w głuszy z ciekawym dojazdem. Klimat obcowania z naturą zapewniony. Plac zabaw dla dzieci fajne miejsca biesiadne na zboczu wzgórza. Ładne widoki. Bardzo smaczne jedzenie. Przy dużym ruchu 1h czekania a i tak potrawy chłodne. Polecam. Można też większe imprezy zorganizować, sala i noclegi.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, FunkyCoval1975