Olsztyn

“Smutne...ale prawdziwe”
Lesny — recenzja

Lesny
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Olsztyn)

W oczekiwaniu na syna zamowilam zupę. Byla przepyszna w smaku, miesko rozplywalo sie w ustach niestety ziemniaki...były surowe. Zglosilam to obsludze, ktora nie zareagowała.

Dziękujemy, prazyneczka

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Placek po węgiersku? Nie ma. Mrożona herbata z karty? Nie ma... A że jedzenie należy zamawiać przy barze, to jakimś cudem udało mi się przecisnąć przez kolejkę i poprosić, żeby zamiast placka były w takim razie wege flaczki z boczniakami. Rozumiem, że potrawa była tania, bo kosztowała zaledwie 10 zł, ale warto jednak dookreślić, że to raczej zupa warzywna z pieczarkami i małym dodatkiem boczniaków.

Chętnie zapłaciłabym po prostu więcej, ale żeby nazwa potrawy była zgoda z tym, co otrzymam. Nawet te dwie kromki chleba nie smakowały zbyt dobrze - trochę jak chleb z marketu. Jeszcze przy zamówieniu myślałam, że może wrócimy kiedyś na placka (skoro był niedostępny), ale jednak nie...

2  Dziękujemy, Ekstrawagancka
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

czas oczekiwania na proste danie.przy niewielkiej ilosci gosci-godzina.ehhh..jako nowi goscie siedzielismy przy brudnym stoliku .przy zuzytym nakryciu- pol godziny

1  Dziękujemy, zwyczajnie
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miłe zaskoczenie, jak na bar czysto schludnie świeży wystrój, placki węgierskie bez zarzutu, ciecierzyca z tofu bardzo dobra, ceny niskie

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, B8119GXjs
Zrecenzowano 27 marca 2019

Celem wizyty była obiadokolacja, więc zamówiłem pełny obiad z deserem, barszcz z pasztecikiem, pierś z kurczaka i tiramisu. Wszystkie porcje w rozmiarze XXL, pasztecik jak domowy, barszcz niezły, pierś soczysta, jednym słowem kawał solidnego jedzenia, tiramisu jadłem ostatkiem sił. Do tego miła i sprawna obsługa, oraz rozsądne ceny. Polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Leonkulski

Lesny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Lesny? Podziel się wrażeniami!