Zrecenzowano: 4 maja 2017 z urządzeń przenośnych

byłam gościem pałacyku na majówkę 2017 razem ze znajomymi i naszymi niemowlakami :)
miejsce jest ładne, pokoje czyste i nie zniszczone. okolica również niezwykle urokliwa, choć specyficzna bo daleko od miast, miasteczek, głęboka (ale piękna! ) wieś ;)

uważam ze niestety właściciele źle podchodzą do prowadzenia tego typu obiektu. czułam się bardziej jak na wakacjach u cioci niż w hotelu - a to niestety wcale nie tak dobrze. Wlasciciele ciagle sa obecni, kręcą sie i krzątają, ale daje sie wyczuc ze po prostu dogladaja spraw. pani właścicielka nieustannie strofowala nas - a to o niedomyte kubeczki, a to o rozlana wodę, o opakowania po napojach wkładanie do kosza w kuchni zamiast w korytarzu! mimo, ze zmywarka stoi w kuchni mielismy zakaz korzystania z niej... na koniec wyszło na to, że bałam się w ogóle z kuchni korzystać bo byłam już zmęczona ciągłym tłumaczeniem się.

byliśmy z raczkujacymi dziećmi których nie da się utrzymać na rękach - szorowania ciągle kolanami niestety bardzo brudna podłogę w sali kominkowej, niestety ta sala była w porządkach nie uwzględniana - sama brałam szczotkę i zamiatalam aby moja córka nie najadla się błota czy drzazg.

co do plaży to ja tam jej nie widziałam. jest zejście nad jezioro (z dziećmi nie do pokonania - zbyt stromo - bez poreczy) ale na dole trochę trawy i pomost pływający nie przymocowany do brzegu.

gdyby właściciele nie stali nam ciągle "za plecami" a bardziej dbali o ogólny porządek polecilabym to miejsce. na razie niekoniecznie. jest potencjał, ale niewykorzystany.

Termin pobytu: maj 2017
2  Dziękujemy, celinsea