“Bardzo smacznie,chociaż trochę drogo. ”
Zajazd Pstrąg u Eda — recenzja

Zajazd Pstrąg u Eda
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Łosie)

Wybraliśmy się na szybki obiad do tego miejsca, które polecili nam znajomi. Jedzenie pyszne świeże. Niestety trochę zawiodła nas obsługa. Czekaliśmy pół godziny na zabranie brudnych talerzy. Mimo tego polecam. Napewno tu wrócimy.

Dziękujemy, 13radeks

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W kilku słowach
Absolutna rewelacja i koniecznie trzeba spróbować
Pstrąg najlepszy jakiego jedliśmy
Kapitalny
Polecam

Dziękujemy, michalk695
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie jak zawsze. Najtaniej nie jest, ale za dobre jedzenie trzeba zapłacić. Miła i profesjonalna obsługa.

Dziękujemy, 102maciekt
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie w dobrej cenie. Obsługa super - starają się spełnić każdą prośbę. Jest pysznie miło i wygodnie. Pstrąg z pieca wyśmienity polecam.

Dziękujemy, Basia G
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy grupa, udało sie nam zamówić większość polecanych pstrągów z karty, wszystkie super. Na wynos poprosiliśmy tatara z pstrąga - rewelacja.
Grupa była liczna a wszystko dostaliśmy w jednym czasie. Miejsce do polecenia i odwiedzenia powtórnie.

Dziękujemy, marcins164

Zajazd Pstrąg u Eda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grybów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Pstrąg u Eda? Podziel się wrażeniami!