Zrecenzowano: 24 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Mile, sympatyczne miejsce, wyraźnie wyróżniające się w miasteczku. Pokoje (mój był od ulicy) ciche, choć w nocy słychać wszystkie burdy z ulicy. Wykładzina poplamiona, bardzo miękkie materace zjeżdżają z łóżek, ale w pokoju można spokojnie wypocząć. Jest TV i klima (nie testowałem), WiFi o bardzo słabym zasięgu. W cenie obfite i dość smaczne śniadania, ale non stop to samo, więc chyba można się znudzić. Bardzo miła obsługa, jednak za tę cenę można się spodziewać trochę więcej. Samo Boszkowo to coś jak Jastarnia nad jeziorem. Stragany pełne chińskiej tandety, budki z kiepskim żarciem, pijaństwo drące się po nocy. Miasteczko ma wyraźny problem z usuwaniem śmierci i dostępnością parkingów.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, 847grzegorzp
Zrecenzowano: 27 lipca 2017

Hotel bardzo dobrze położony w Boszkowie, bardzo blisko plaży i jeziora. Za to bardzo mały parking i zupełny brak podjazdu, miejsca na zatrzymanie i wypakowanie bagaży. Parking darmowy, strzeżony jest w hotelu o 10 minut piechotą. Mi to pasowało. Pokoje duże, czyste z klimatyzacją, polecam te od strony jeziora, Od ulicy zbyt dużo się dzieje. Śniadania w cenie bardzo dobre i duży wybór.W restauracji krótka karta menu, bardzo dobra zupa z raków i pizza. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje od jeziora i na piętrze.
Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Werbel
Zrecenzowano: 21 lipca 2017

Obsługa OK.!!!, wyżywienie / śniadania. ***** - duży wybór, smaczne, urozmaicone, czysto podane, Polecam Boszkowo i okolice.!!! Trzeba odwiedzić "skansen" w Grotnikach / ptaki z drewna + sceny z Pana Tadeusza wykonane dłutem zw drewnie./
Warto popłynąć "Szlakiem Konwaliowym"..

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, _t_rosik
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2016

Urocza lokalizacja. Nie przeszkadza (przynajmniej w tygodniu :-) ) bliskość głównej ulicy. Pyszne śniadania, miła obsługa. Dobre menu w restauracji, choć raczej nie ma reklamowanych potraw wielkopolskich. Parking - zdecydowany minus. W pokoju plamy na wykładzinie i odlatujący od ściany wieszak na ręczniki. Takie rzeczy powinno się załatwiać od ręki. Brak leżaków i krzeseł na balkonie.

Termin pobytu: sierpień 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, krzysztofw07
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Pokoj czysty i duży ale niestyty bardzo slabo wyciszony. Halas z kazdej strony - zza drzwi, zza okna (na patio), z wentylacji łazienkowych. Możliwe ze dalsze pokoje miały lepsze ustuowanie (mniej halasliwe). Znakezienie miejsca do parkowamia w sezonie graniczy z cudem. Za to śniadanie przyjemne, świeże i smaczne. Prawdopodobnie dobre miejsce aby zatrzymać się poza sezonem. Obsługa miła i pomocna.

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, KarolinaMariaAnna