“Jedzenie wspaniałe”
Szamaki — recenzja

Szamaki
Nr 7 wśród 19 Restauracje (Dziwnów)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie miałem okazji skosztować grilla, ale: halibut na maśle czosnkowym i szpinaku, do tego chleb Naan... jednomyślna ocena naszej grupy -pyszne! Wszystko rozpływa się w ustach. W ramach przystawki wzięliśmy do tego "pierożki z mięsem w wywarze z kaczki", które okazały się bardzo dobrze przyprawionym rosołem na kaczce z pierożkami - od razu skojarzyły nam się z kuchnią gruzińską. Nie wiem czy taki był zamysł, ale piszę to jak najbardziej jako pozytyw. ;) Dodatkowy plus dla lokalu za wyróżnianie się smakowo pośród wszędobylskich smażalni ryb średniej jakości z frytkami.

1  Dziękujemy, 827dawidl
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Grill, wędzarnia, rybka z pieca, pizza czy wieczorem drink. Pomimo wielkiej różnorodności kuchni pozytywne smaczne zaskoczenie. Wszystko zjemy leżąc na hamaczku czy w koszu wiszący na linach. Polecam rybkę z pieca!

Dziękujemy, panmariusz

Szamaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dziwnów, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Szamaki? Podziel się wrażeniami!