“Smacznie”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Smażalnia Ryb Belona
Nr 9 wśród 19 Restauracje (Dziwnów)
Zrecenzowano 8 września 2019

Zawsze smacznie. Dobra ryba bez nadmiaru panierki , Ceny ok. Smaczne piwko i miła obsluga.. Blisko portu w centrum Dziwnowa.

Dziękujemy, wojtek b
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smażalnia jakich wiele ale jako nie łączną smaży rybę tylko w mące bez zadnego ciasta. Poraz pierwszy jadłem tu Belone ryba bardzo smaczna mięsko sprężyste. Napewno tu wrócimy jak bedziemy. Polecam

Dziękujemy, Bartłomiej Osam W
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duże pozytywne zaskoczenie. Nieco oddalona od deptaku, schowana w porcie z widokiem na przeplywajace stateczki. W knajpie dostaniecie tylko rybki w niesamowicie niskiej cenie. Za dwie ryby z frytkami oraz pyszna surówka zapłaciliśmy tylko 40zl. Obok można zamówić również wędzoną rybę z pieca na gorąco. Palce lizać. Gorąco polecam i napewno tam wrócę

Dziękujemy, panmariusz

Smażalnia Ryb Belona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dziwnów, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb Belona? Podziel się wrażeniami!