Dziwnów
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Gospodarz bardzo miły, pomocny. Przyjeżdżasz późno, jesteś głodny i gospodarz "staje na głowie", żebyś mógł coś zjeść. Ukłony dla Gospodarza i Kucharza.
Hotelik/pensjonat dostępny osobom na wózku. Wyposażony jest w windę!!! Tak, ci mają kłopoty z chodzeniem po schodach mogą liczyć na ułatwienie.
Pokój z łazienką dla niepełnosprawnych nieduży, ale jeżeli nie macie ogromnego wózka, to dacie radę. Łazienka z prysznicem bez progów z siedziskiem montowanym do ściany. Sedes jak dla mnie trochę za nisko - zamontowany na standardowej wysokości. Uchwyty przy sedesie, uchwyt pod prysznicem. Minus - bardzo wysoko zamontowane: suszarka i półka na ręczniki.
Plusem pokoju jest taras.
W pokoju czysto. Pokój jest wyposażony w zestaw do parzenia kawy/herbaty i lodówkę.
Nie wiem jak daleko jest do morza.
Robiąc rezerwację dajcie znać czy przyjedziecie autem - liczba miejsc parkingowych ograniczona.
Śniadanie, to osobna kwestia. Nie będziecie wybierali spośród ogromnej ilości potraw. I nie o to chodzi. Jakość, to jest to.

Dziękujemy, woz91
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Totalnie doskonałe. Wykwintne potrawy, przystawki, dania główne, ryby, owoce morza w każdej postaci i formie. Elegancko, stylowo, przepysznie. Ogromne porcje. W takim miejscu życie nabiera smaku i luksusu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, asyk00
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Z natury lubię się doczepić do drobiazgów, znaleźć coś co by mi nieodpowiadało i dało powód do szukania niedoskonałości głębiej - przez 5 dni szukałem w tym hotelu punktu zaczepnego jednak nic nie znalazłem. Obiekt ma nowoczesny wystrój, czyste pokoje, wyposażone w lodówkę, suszarkę i bardzo wygodne łóżko, jest tutaj cicho i spokojnie ( pobyt podczas weekendu majowego ) jedzenie jest fantastyczne zarówno śniadania jak i dania restauracyjne świeże, dopracowane przez co fantastycznie smakują. Dla mnie jest to wzór do naśladowania. Właściciele wraz z personelem stworzyli atmosferę w której ja i moja rodzina poczuliśmy się jak najważniejsze osoby w obiekcie. Zdecydowanie miejsce pod każdym względem jest nastawione na jakość świadczonych uslug a nie na ilość co jest rzadkością na polskim wybrzeżu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, tomekp818
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Można tutaj mówić tylko w samych superlatywach. Bardzo miły i przytulny hotel, przemiła obsługa, fantastyczny właściciel no i to jedzenie... Rewelacja! Przepyszne śniadania i dania w tawernie dla których na pewno tam wrócimy!

Termin pobytu: sierpień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Michal R
Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniały kameralny hotelik z dala od zgiełku a jednocześnie w zasięgu krótkiego spaceru do centrum miasteczka i na plaże. Piękny widok z tarasu na rzekę Dziwną i most zwodzony. Jeżeli chodzi o sam hotelik to naprawdę wysoki poziom obsługi i najwyższa jakość. Pokoje codzienne sprzątane, codziennie dokładana woda butelkowa. Śniadania w formie bufetu na których każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko świeże i pyszne. Polecam również spróbować rybnych specjałów Tawerny, naprawdę pycha. Pozdrawiamy właścicieli Pana Krzysia i Panią Ulę którzy tworzą klimat tego wspaniałego miejsca. Napewno jeszcze wrócimy :)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, GosiaG394