Dziwnów

“Śniadania, obiady przepysznie”
Tawerna U Cywila — recenzja

Tawerna U Cywila
Nr 2 wśród 19 Restauracje (Dziwnów)
Zrecenzowano 9 września 2019

W Dziwnowie na obiady i śniadania tylko tutaj, przepysznie, obsługa fantastyczna. Jeszcze nigdzie nie trafilam na smaczniejsze ryby. Dodatkowo obsługa bardzo miła i profesjonalna, kelnerki slużą radą w razie wątpliwości czy niezdecydowania podczas zamówienia. Polecam także osobom bardzo głodnym, ponieważ porcje są duże, przepięknie podane i najlepsze pod słońcem.

1  Dziękujemy, DariaDS

Zrecenzowano 7 września 2019

Poza kalmarami reszta bardzo ,bardzo średnia. Zwykłe sniadania i właściel stojący nad klientami i patrzący ile się nabiera .

Dziękujemy, wojtek b
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: U_Cywila, Właściciel, Tawerna U CywilaOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Zwykłe śniadania trafione w punkt.Tylko dlaczego o zwykłych śniadaniach tyle piszą i mówią -jakie są niezwykłe"Dlaczego bywa ,że liczbę gości hotelowych na śniadaniu,przewyźsza liczba gości z zewnątrz.Pewnie przychodzą z ciekawości zobaczyć jak" patrzę ile się nabiera".

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal super. Personel miły. Karta ogromna i zróżnicowana. Jednak wyszliśmy rozczarowani. Dania 40zl w górę. Zamówiliśmy pieczonego dorsza w 2 wersjach. Ze szpinakiem i marynacie czosnkowo pietruszkowej. Czekaliśmy baaaaardzo długo mimo ze nie było gości. O ile ryba w szpinaku była pyszna tak ta w marynacie raczej smaku nie miała co jak na danie za 50 zł jest raczej nie do zaakceptowania. Najgorsze rozczarowanie to rosół z mała ilością makaronu i co najgorsze na kostce rosołowej i to niestety przeważyło więcej tego lokalu nie odwiedzimy. :(

2  Dziękujemy, poziomka1410
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Była to nasza druga i ostatnia wizyta w tej restauracji. Mimo ze nie mam zastrzeżeń do smaku dań, to obsługa pogrąża ta restauracje. Przyszliśmy z dziećmi na kolacje. Przed zamówieniem dopytaliśmy o czas oczekiwania, poinformowano nas ze max 30 min. Po ponad godzinie, pytając o nasze zamowienie otrzymaliśmy odpowiedz że musimy czekać jeszcze 20 min. Zrobiło się 1,5h od zamówienia, i na kolejne zapytanie o nasze zamowienie, otrzymaliśmy info że musimy czekać kolejny kwadransa. Zrezygnowaliśmy :( rozliczając rachunek Pani z obsługi, próbowała przekazać nas ze to standard. Po tym stwierdzeniu rozliczyliśmy napoje i wyszliśmy. To była ostatnia nasza wizyta U Cywila.

1  Dziękujemy, 123CoverW
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Miejsce godne polecenia. Dania przygotowane z pasją. Wszystkie danie jakie miałam okazje spróbować były pyszne! Piękny wystrój, miła obsługa.

Dziękujemy, Cosmopolitan478126

Tawerna U Cywila — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie

Dziwnów, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna U Cywila? Podziel się wrażeniami!