Zrecenzowano: 12 października 2016

Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić Dom Gościnny Ewa ponieważ
jest tam naprawdę wysoki standard śmiało piszę że wyższy niż w nie jednym hotelu,
wiadomo jest to inny rodzaj zakwaterowania niż w hotelu ale to też ma swoje plusy.
Pierwszy raz nocowaliśmy w Domu Gościnnym ponieważ zawsze się bałem że w takich miejscach będzie "syf" wszystko stare i zużyte.
W Domu Gościnnym Ewa jest czyściutko, wszystkie meble, łóżka, sprzęty AGD/RTV są nowe a nie jakieś stare, zużyte.
Jestem osobą niepełnosprawną i miałem lepsze warunki niż w większości hoteli ponieważ:
1.parkowałem na posesji 5 metrów od pokoju z hotelami różnie bywało nieraz trzeba dojść z parkingu do pokoju dość daleko.
2.od samochodu do pokoju oraz w pokoju i łazience z wejściem pod prysznic nie ma żadnych schodów więc pokój super dla osoby o kulach albo dla starszych osób.
3.pokój super wyposażony:
- jedno duże łóżko i dwa małe więc dla dwóch osób super,
- pościel czysta i pachnąca,
- stoliki w pokoju i przed więc super sprawa nad morzem polecam kawałek dalej podjechać po świeżo wędzonego halibuta i zjeść śniadanie na powietrzu przed pokojem, albo zrobić sobie ciepłe śniadanie bo jest super wyposażona ogólnodostępna kuchnia,
- w pokoju jest nowa lodówka, czajnik, TV , szafa.
- łazienka naprawdę wygodna i piękna.
Właściciele są bardzo mili i pomocni, widać że ten dom gościnny to ich oczko w głowie bo wszystko jest zrobione "jak u siebie w domu" brama elektrycznie sterowana, kostka na całym podwórku z efektownym oświetleniem, ładne stoliki przy każdym pokoju, pokój duży i nowocześnie wyposażony.
My będziemy wracać do tego domu gościnnego bo zakwaterowanie, obsługa są na najwyższym poziomie a do tego średnio 1/3 ceny noclegu w hotelu a warunki w mojej ocenie dużo lepsze.

Termin pobytu: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, Michaelgolf77