“Szału nie ma :)”
Tawerna Zeglarska — recenzja

Tawerna Zeglarska
Nr 8 wśród 19 Restauracje (Dziwnów)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

No cóż... Chcieliśmy zjeść coś dobrego. Dziecko pomidorówkę - dobra. Ja filet w panko w w sosie słodko kwaśnym - ogólnie smaczne tylko tego sosu w zasadzie nie było (ryż był nim chyba skropiony i tyle). Żona wzięła grillowaną pierś z borowikami w śmietanie - i to danie mocno odbiegało od tego czego się spodziewaliśmy. Pierś z kością i skórą (niekoniecznie chrupiącą) i nijaki sos grzybowy były po prostu słabe. Surówki do tego było dobre. Czy tam wrócimy? Chyba poszukamy czegoś innego.

Dziękujemy, 246marcelis

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Skusilismy się na hamburgery i pizze. Smak obydwu potraw jak najbardziej ok. Dodatki smaczne lecz aby się najeść trzeba zamówić minimum 2 pizze lub 3 hamburgery. Małe porcje chyba dla krasnali. Postanowiliśmy po kolacji poszukać innej kuchni w mieście, aby dokończyć rozpoczęty posiłek.

Dziękujemy, panmariusz
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Chciałabym ocenić ten lokal dobrze, ale się niestety nie da. Swoją recenzję mogłabym podsumować jednym zdaniem - brakuje tam serca do jej prowadzenia.
Tawerna Żeglarską odwiedzałam parokrotnie na przestrzeni lat i poziom nigdy nie był wysoki, ale rokrocznie spada.
1. Karta - przed sezonem okazuje się, że połowy rzeczy z karty nie ma, ale kelner informuje o tym dopiero podczas składanią zamówienia.
2. Pracownicy - nie do końca wiedzą co restauracja serwuje.
3. Brak płatności kartą - w obecnych czasach gdzie tylko nieliczni nie mają kart ograniczenie w postaci płacenia tylko gotówką to skandal. Jeżeli właścicielom zależało by na klientach założyli by terminal. Nieprawdaż?
4. Jakość dań. Temat rzeka. Jedzenie na odwal się. W karcie opis genialny, w rzeczywistości składników brak. Gro dań odgrzewanych. Nic nie zachwyca smakiem, nic nie jest wybitne, ani nawet bardzo dobre. Zdarzają się wręcz buble typu surowe i zimne skrzydełka barbecue ....

Wizyta Magdy Gessler wskazana

1  Dziękujemy, NatiiBa
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na śniadaniu...przyzwoite. Dużo miejsca na tarasie i wewnątrz. Klasyczne jajecznicę, boczek...średnie mocno parówki.

Dziękujemy, arturs743
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018

Wczoraj miałam “przyjemność” odwiedzić restaurację Tawerna Żeglarska. Zatrzymałyśmy się tam z przyjaciółkami na obiad. Każda z nas zamówiła inne danie z karty, która ładnie mówiac nie zachwyca. Wydrukowane kartki na zniszczonej podkładce. Menu zachlapane i wystrzępiony papier. W momencie, gdy zamawiałyśmy jedzenie niestety napotkałyśmy kolejna przeszkodę. Kelnerka niewyedukowana- niezapoznana z karta, daniami, składnikami, itp. Wytłumaczenie obsługi “jestem tu od niedawna”. Bardzo możliwe, jednakże przy tak wysokich cenach uważam, że pracownicy powinni wiedzieć, jakie jest nadzienie w ravioli. Czy jest z ricotta i szpinakiem, a może z płynnym żółtkiem? Zamówiłysmy rosół, ravioli oraz dwa różne burgery. Pierwszy był rosół (10 zł - wysoka cena, jak na rynek dziwnowski- przeciętna cena 5 zł) przesolony maksymalnie, zapach maggi poczułyśmy już jak kelnerka podchodziła do stolika. Kolejne dania: ravioli (24 zł) nieodsaczone, pływało w wodzie i oleju, farsz niedoprawiony, teraz już zero soli i pieprzu, a ciasto twarde; pierwszy z burgerów (25zł) miał być z sosem miętowym i krewetkami, z tym że sosu brak. Drugi- z sosem dijon (25zł), bułka ociekala musztarda. Niestety nie udało się zjeść pieczywa. Na koniec, gdy chciałyśmy zapłacić, wyjęłam kartę płatnicza, a kelnerka odparła, że nie ma takiej możliwosci, powiedziałam, że to chyba żart (nigdzie nie było takiej informacji, obsługa również nie poinformowała nas). W odpowiedzi dość niegrzecznej usłyszałam, że przecież nie było informacji, że można płacić karta. Ponownie cisnęło się na usta ŻART.
Nie polecam, niedobre jedzenie, brak szacunku do klienta oraz niedouczeni pracownicy. Przekonałyśmy się, że ta restauracja nie powala, co więcej nie powinna znaleźć się na kulinarnej mapie Dziwnowa.

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, akucharska

Tawerna Zeglarska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dziwnów, Zachodniopomorskie

Dziwnówek, Zachodniopomorskie
Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Zeglarska? Podziel się wrażeniami!