Zrecenzowano: 7 maja 2019

Celem wizyty w dość zimnym dniu było skosztowanie czegoś ciepłego w restauracji. Wybór padł na żurek. Smak zupy nieco zaskoczył, bo spodziewałem się nieco innego smaku, aczkolwiek był dobry. Rzadko widuję w żurku kawałki startej marchwi, ale może taka właśnie wersja w Hubertusie jest podawana. Sugerowałbym nieco więcej kiełbasy, bo znalazłem jeden plasterek o grubości 3 cm. Cena za miskę żurku 9 zł czyli ok, a ponadto można się najeść bo porcja jest naprawdę spora.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, nikodeml333
Zrecenzowano: 27 września 2018

Jako organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży POLECAMY ten obiekt do organizacji wyjazdów typu wycieczki szkolne, kolonie- obiekt przystosowany do tego typu wyjazdów. Bardzo dobra domowa kuchnia, śniadania w formie szwedzkiego stołu,obiadokolacje serwowane. Pokoje z klimatem, większość z łazienkami z TV i z przepięknymi widokami. Obiekt pięknie położony na trasie jednej z największych atrakcji Srebrnej Góry- Twierdzy Srebrnogórskiej. Cisza i spokój. Obsługa w obiekcie sympatyczna.Polecamy obiekt również dla turystów indywidualnych, którzy chcą oderwać się o codzienności i odpocząć w klimatycznym miejscu.

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Anna T
Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna miejscówka. Bardzo blisko Fortu. Parking tylko dla gości. Informacja dla tych, którzy chcą dojechać późno - klucz po uprzednim skontaktowaniu się z gospodarzem czeka w skrzyneczce na kod. Pokoje przestronne, łazienka też. Stolik, otwieracz, czajniczek. Nasz pokój z piękną panoramą na przedgórze. Okna stare ale ładnie odrestaurowane. Na dole restauracja. Duży plus - pyszne i obfite śniadanie, blisko do atrakcji, dobre czeskie piwo (nawet z pieprzem). Możliwość organizacji ogniska z "wsadem" alkoholowo - artystycznym. Minusy - my akurat mieliśmy problem, zamówieniem obiadu o 15.00,ale to może pech. Daleko też od sklepów, opłata za psa horrendalnie wysoka. Niektórym może przeszkadzać ognisko że śpiewami, nam akurat pasowało. Cena za pokój - 240 za trzy osoby (2+1) jak na Srebrną Górę dość duża. Warto jednak tu przyjechać, było magicznie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, looolek44
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce i miła obsługa. Śniadania godne polecenia, każdy coś dla siebie znajdzie. Pokoje czyste. Jak dla mnie zabrakło lodówki w pokoju i aneksu kuchennego.
Miejsce przyjazne rowerzystom (można przechować rower w zamykanym garażu). Ceny chyba jednak trochę wygórowane.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano: 1 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Cudowna lokalizacja, przepiękne widoki. Spokój i cisza, bardzo blisko do pobliskiej twierdzy. Pokoje czyste i schludne. Jedzenie w barze pyszne, śniadania również. Obsługa przemiła, pomocna, zawsze na swoim miejscu. Osobiście polecam w 100%. Miejsce robi wrażenie, a dodatkowo można skorzystać tam z miejsca na ognisko jak i żarzyć kąpieli w bali.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Paradise730312