“Dobre jedzenie”
Restauracja Iluzja — recenzja

Restauracja Iluzja
Opis: W Górach Sowich są restauracje, które nie wyróżniają się niczym. Nasza jest inna… Iluzja to restauracja w Srebrnej Górze, która zachęca smakiem i pasją. Zainspirowani sztuką Alfonsa Muchy stworzyliśmy wyjątkowe, przytulne wnętrze, w którym przy stole spotykają się pary, rodziny i znajomi. Delektują się smakiem doskonale skomponowanych potraw, inspirowanych tradycją kulinarną Dolnego Śląska oraz najlepszymi smakami kuchni międzynarodowej i rozmawiają o tym co jest dla nich ważne, miło spędzając czas. Tworzone z pasją przez najlepszych mistrzów kuchni w regionie, sezonowo zmieniające się menu Restauracji Iluzja,w myśl filozofii Slow Food, oparte jest zawsze na najwyższej jakości świeżych produktach od lokalnych dostawców. Doznania smakowe uzupełnia wybór czeskich piw z regionalnego browaru Broumov oraz selekcja win skomponowana przez sommelierów najlepszej winiarni w Polsce – Winiarni Mielżyński.
Zrecenzowano 17 września 2018

Restauracja o dobrej kuchni i miej obsłudze.
Zamówiliśmy pierś z kaczki na pure z marchwi oraz ser smażony z frytkami.
Jakość potraw b.dobra. Ser pomimo, że w panierce to nie opływał tłuszczem- porcja w sam raz dla dorosłej osoby. Pierś z kaczki bardzo dobra ( cena dość wysoka -39 zł), nie wystarczy jedna kaby zaspokoić głód, trzeba coś dobrać np. żurek.

Dziękujemy, slawekplonka

Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo sympatyczny i przyjazny dla klienta. Odrobine wysokie ceny ale za to smak potraw naprawdę godny polecenia.

Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Będzie krótko lecz treściwie ;) Naprawdę mile spędzony czas nie tylko za sprawa samego jedzenia czy obsługi ale i widoku :)

Dziękujemy, Łukasz T
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie Ciekawe smaki Genialny sernik wędzony na sianie zrobiony z twarogu studenckiego co daje ciekawy lekko oscypkowy smak. Jeśli ktoś lubi niestandardowe ciekawe połączenia smakowe to bardzo gorąco polecam

1  Dziękujemy, Agata B
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

"Iluzja"- nazwa restauracji nie zachęca do jedzenia..., a jeśli te pozytywne opinie to Iluzja? :-) Jednak się zdecydowaliśmy i .... Wnętrza przemyślane, każdy kąt, załamanie czy podwyższenie miało swój stolik. Zamówiliśmy pierogi z dziczyzny i karpia. Pierwsze dobre, ale te z rybą zdecydowanie lepsze. Jadłem też schab z ziemniakami i kapusta. W tym daniu wygrał smak zasmażanej kapusty. Kotlet z kością
poprawny, dobrze przyprawiony, miały być młode ziemniaki na talerzu pojawiły się smażone talarki. Były i minusy. Niestety choć nie było wielu gości, długo trzeba było czekać na swoje dania. (prawie godzinę) Na wstępie kelnerka zaznaczyła że choć w menu jest sezon na kurki dostaniemy borowiki ponieważ nie mogą dziś dostać w sklepie, skończyło się również piwo bez alko...oj chyba osoba, która zamawia towar powinna się obudzić.. a może jest w Iluzji ;-) Raczej już tu nie wrócę

Dziękujemy, 701mariuszs

Restauracja Iluzja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ząbkowice Śląskie, Województwo dolnośląskie
Srebrna Góra, Województwo dolnośląskie

Kłodzko, Województwo dolnośląskie
Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Ząbkowice Śląskie, Województwo dolnośląskie
Nowa Ruda, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Iluzja? Podziel się wrażeniami!