POLECAM

Zdecydowanie warto zobaczyć. najpierw minusy: w weekend bardzo dużo ludzi i długie oczekiwanie w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Jadwiga W
Miejsce warte zobaczenia

Miejsce zdecydowanie warte zobaczenia. Przewodnicy przebrani w stroje żołnierzy z dużą wiedzą... Przeczytaj więcej

martak493

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, piękne miejsce. Dobry przewodnik ubrany w strój z epoki. Widać ciągle prace remontowe na zewnątrz, czyli pozytywnie się obiekt rozwija.

Dziękujemy, ZwiedzajPolske
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Trasa wycieczki prowadzi przez szereg pomieszczeń twierdzy. Przewodnik z pasją opowiadał historię twierdzy i jej mieszkańców. Pokazał jak żołnierze za pomocą krzesiwa otrzymywali ogień, jak byli karani, gdzie spali. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Jolanta W
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Twierdzą sama w sobie jest dobrze zachowana, ale największym atutem jest przewodnik. Naszym przewodnikiem był Mariusz „Benny”. Umiejętnie umiał zaktywizować dość duża grupę i przez cała godzinę zwiedzania słuchało się go z zaciekawieniem.

Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe miejce,wycieczka z przewonikiem jest interesująca.Warto za to zapłącić.Szkoda,że turyści z małymi dziećmi mają tak mało taktu i przeszkadzają w zwidzaniu.

Dziękujemy, kasiaant123
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Spedzilismy bardzo miło czas. Twierdza nie jest duża, ale wiedza przewodnika i sposób oprowadzania i opowiadania historii z wielką pasją sprawił ze bawiliśmy się świetnie! Gorąco polecamy.

Dziękujemy, gosiija