Piękna panorama zachodniego wybrzeża Kos

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018
Mirek19061981
Świdnica, Polska

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Petardy nie było. Teren ładnie zagospodarowany, ale jak dla kontynentalnego Europejczyka oglądanie kur, królików, osła i uwaga pawi to nie jest warte swojej ceny. Natomiast położenie pozwala zobaczyć piękny zachód słońca :)

Dziękujemy, micha_c239
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Przepiękne miejsce, z niesamowitą atmosferą. Rezydent powiedział nam, żeby pojechać tam na zachód słońca. I to był błąd. Warto pojechać tam z 3h przed zachodem - pozwiedzać, zjeść na tarasie w restauracji (z dobrym widokiem) i tam zostać na zachód słońca. Bo... Na tarasie widokowym trzeba się dopchac, by coś zobaczyć a po obejrzeniu zachodu słońca biec do auta, by nie utknać w korku zachód słońca - przepiękny tylko nie w tym tłumie.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Natalia G
Zrecenzowano: 23 września 2018

Wprawdzie nie byłam tu na słynnym zachodzie słońca, ale i tak uważam, że miejsce jest przereklamowane. Owszem, są sklepiki z lokalnymi produktami, pamiątkami, tawerny, jest klimat i jest widok na Turcję. Jednak takich miejsc jest na Kos wiele i nie trzeba jechać do odizolowanej miejscowości w górach. Byłam rano. Tłumy ludzi uniemożliwiały porobienie ładnych zdjęć. Wg mnie ładniejsze widoki z jednoczesnym brakiem turystów oferują ruiny zamku w Antimachii koło Kardameny. Można ale niekoniecznie

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, tempusneminemmanet
Zrecenzowano: 19 września 2018

Jadąc do Zia należy pamiętać, że to "Mekka" turystów chcących zobaczyć zachód słońca z tarasów widokowych, czy balkonów tawern. Dlatego od 17 bywa tam tłoczno i mozna utknąć w korku na drodze do tej wioski.

My byliśmy ok 15:30 i było prawie pusto. Porobiliśmy masę pieknych zdjęć, zarówno panoram, jak i kolorowych uliczek i straganów Zia.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, MarekC70
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018

Zia - bardzo urokliwe i malownicze miasteczko. Wspaniałe do ogladania zachodu słońca ( robi niesamowite wrażenie ) oraz lokalnych zakupów, na tutejszych straganikach. Nie ma problemu z wózkiem dla dzieci. Gorąco polecam wieczorny spacer:)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Mirek19061981