“Ogromnie polecam! ”
Dikeos — recenzja

Dikeos
Nr 5 wśród 15 Restauracje (Zia)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza oraz pita najlepsze jakie jedliśmy w Grecji świeże i tanie potrawy przede wszystkim oddające sedno Greckiej kuchni

Dziękujemy, ma_gorzatak582

Zrecenzowano 30 października 2018

Pyszne jedzenie,duże porcje,ceny przystępne:-)))))) My wybraliśmy gyros, który na pewno smakuje znacznie lepiej niż polskie suche wióry ;-)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agutek81
Zrecenzowano 31 lipca 2018

Jest to mega zaskoczenie, jedna z najlepszych kuchni i restauracji jakie odwiedziłem. Oczywiście rodzinna, niekoniecznie nastawiona na turystów (brak tarasu widokowego w Zia to minus), ale całkowicie przepełniona Grekami, co mówi samo za siebie. Kelner nie miał najmniejszego problemu z przytrzymaniem nam stolika 45 minut, mimo że tabuny turystów napierały. Kto by tak zrobił? Bardzo dobra sałatka grecka, najlepsza słona pita jaką jadłem w życiu.Wspaniałe sardynki, mięso w picie grillowane o znakomitej jakości. Całość wcale nie wyszłą drogo, jak na takie piękne miejsce wręcz tanio. Polecam razy 100!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Doppelganger666
Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Mousaca - najwspanialszy beszamel na świecie, dopiero w tej mousace zrozumiałem o co chodzi w tej potrawie i jaki jest sens beszamelu. Ośmiornica w vinegrecie doskonała. Nawet sałatka z pomidorów przepyszna.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 197nataliao
Zrecenzowano 27 lipca 2015

Wyśmienite jedzenie, pewnie zgodnie z tablicą przy wejściu, że gotuje mama Christiny, bo tak pysznie i domowo smakowało. Widac wszystko jest świeże i przygotowywane pod zamowienie. Obsluga bardzo uprzejma. Polecam bardzo wszystkim odwiedzajacym Zia.

Dziękujemy, spike232323

Dikeos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dikeos? Podziel się wrażeniami!