“Top 3 na wyspie Kos”
Dikeos — recenzja

Dikeos
Nr 6 wśród 14 Restauracje (Zia)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 lipca 2018

Jest to mega zaskoczenie, jedna z najlepszych kuchni i restauracji jakie odwiedziłem. Oczywiście rodzinna, niekoniecznie nastawiona na turystów (brak tarasu widokowego w Zia to minus), ale całkowicie przepełniona Grekami, co mówi samo za siebie. Kelner nie miał najmniejszego problemu z przytrzymaniem nam stolika 45 minut, mimo że tabuny turystów napierały. Kto by tak zrobił? Bardzo dobra sałatka grecka, najlepsza słona pita jaką jadłem w życiu.Wspaniałe sardynki, mięso w picie grillowane o znakomitej jakości. Całość wcale nie wyszłą drogo, jak na takie piękne miejsce wręcz tanio. Polecam razy 100!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Doppelganger666

Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Mousaca - najwspanialszy beszamel na świecie, dopiero w tej mousace zrozumiałem o co chodzi w tej potrawie i jaki jest sens beszamelu. Ośmiornica w vinegrecie doskonała. Nawet sałatka z pomidorów przepyszna.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 197nataliao
Zrecenzowano 27 lipca 2015

Wyśmienite jedzenie, pewnie zgodnie z tablicą przy wejściu, że gotuje mama Christiny, bo tak pysznie i domowo smakowało. Widac wszystko jest świeże i przygotowywane pod zamowienie. Obsluga bardzo uprzejma. Polecam bardzo wszystkim odwiedzajacym Zia.

Dziękujemy, spike232323
Zrecenzowano 23 lipca 2015

Upał, lato, a w Dikeos podali nam znakomity, świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy. Bardzo miła młoda kelnerka nie była zła gdy pół mi się rozlało. Musicie tam pójść i zrobić sobie przerwę na soczek

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, kacper_plaza
Zrecenzowano 31 maja 2015

W Zia najlepsza tawerna.Sympatyczna obsługa,pyszne jedzonko,dużo,smacznie,ceny przystępne.Polecam jako nr 1 w tej miejscowości.

Termin wizyty: maj 2015
Dziękujemy, Maria M

Dikeos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dikeos? Podziel się wrażeniami!