“Smacznie !”
Olympia 2 — recenzja

Olympia 2
Nr 7 wśród 14 Restauracje (Zia)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 21 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja z pięknymi widokami. Jedzenie bardzo dobre, porcje duże. Na "czekadełko" dostaliśmy pyszny świeży chlebek z masełkiem. Piwo w takim miejscu, z taką panoramą smakuje jeszcze lepiej ;-)
Kelner Ilja bardzo sympatyczny i uśmiechnięty.
Dziękujemy i pozdrawiamy! :-)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Radek84

Zrecenzowano 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja wybrana przez pilota wycieczki, jednak się nie zawiedlismy. Jedzenie smaczne, porcje duże, wino własnej roboty podawane w karafkach. Widoki z balkonu zapierający dech. Biorąc pod uwagę porcje, niedrogo. W sumie z jednej porcji najadlyby się dwie osoby. Warto zobaczyć.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, karolinam133
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tej restauracji z polecenia „lokalesów”. I nie zawiedliśmy się. Widok, obsługa, jakość potraw, wygląd samej restauracji, czyste i bardzo ładne toalety (to rzadkość na Kos) - wszystko bardzo fajne.
Za jednodaniowy obiad dla 3 osób - 37 euro - w sam raz.
Miejsca pod wieczor warto rezerwować, bo chętnych nie brakuje na podziwianie zachodu słońca z tarasu restauracji. Parking tuż pod restauracja, ale im bliżej zachodu słonawa tym z miejscami słabo, my dojechaliśmy o 18 i zajęliśmy ostatnie miejsce.
Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Pawel1973
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne jednak do 5 gwiazdek trochę brakuje . Duże porcje ciężkie do zjedzenia wręcz więc nie polecam przesadzać z zamówieniem dokładniej z jego ilością. Generalnie na plus

Pozdrawiam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 762damianz
Zrecenzowano 22 lipca 2018

Najlepsze miejsce w jakim do tej pory byłem! Widok nie do opisania - zachód słońca, widok na morze, słone jezioro i inne wyspy - niesamowite. Do tego ta grecka muzyka, relaksacyjna, i czas stoi tam w miejscu i nie myśli się o niczym innym. Jedzenie jak i obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno wrócimy do tego miejsca niejednokrotnie. <3

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Venture799023

Olympia 2 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Olympia 2? Podziel się wrażeniami!