Zia

“A view with a taste...”
The Watermill of Zia — recenzja

The Watermill of Zia
Nr 2 wśród 15 Restauracje (Zia)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Bardzo romantyczne miejsce z świetnym klimatem. Zamówiłam lokalne czerwone wino i crepesa wegetariańskiego. Miejsce znaleźliśmy dzięki papierowemu przewodnikowi.Bardzo miła obsługa. Idealne miejsce żeby obejrzeć zachod słońca w Zia! Pozdrawiamy <3

Dziękujemy, Natalia W

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nasza baśniowa miejscówka! Bez względu na porę dnia czy to w promieniach słońca czy niepowtarzalnym jego zachodzie to miejsce ma w sobie magię!!!! Niepowtarzalny smak lemoniady zimny mythosik i te widoki!!!!! Tu musi się być! Bo nawet jeśli jest to 20 ,30 raz To wciąż chce się tu wracać!!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, madziadutka77
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Urocze miejsce z pięknym widokiem na zachód słońca, pysznym jedzeniem i miłą obsługą! Polecamy ogromnie!

Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Pyszna lemoniada, pyszny syrop cynamonowy, smaczne lemon cake, piękne widoki na całą wyspę. Fantastyczne miejsce na odpoczynek. Obsługa miła i uprzejma.

Dziękujemy, Mateusz P
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza lemoniada jaka piłem w fantastycznej scenerii na zbiczu góry. Obsługa bardzo miła, a knajpa cechuje się bajkową nutą.

Dziękujemy, 926jakubw

The Watermill of Zia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The Watermill of Zia? Podziel się wrażeniami!