“Lemoniada”
The Watermill of Zia — recenzja

The Watermill of Zia
Nr 2 wśród 14 Restauracje (Zia)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza lemoniada jaka piłem w fantastycznej scenerii na zbiczu góry. Obsługa bardzo miła, a knajpa cechuje się bajkową nutą.

Dziękujemy, 926jakubw

Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

To, co zachęciło nas do odwiedzin to wyjątkowy styl wystroju. Jest tam tak kolorowo i ciekawie!
Piliśmy lemoniadę z truskawkami i to była najlepsza lemoniada w moim życiu. Czuć było, że jest zrobiona z prawdziwych owoców, a nie sztucznych aromatów, czy Bóg wie czego jeszcze.
Ciasto czekoladowe było dobre, nie ma się do czego przyczepić.

Dziękujemy, Daria I
Zrecenzowano 19 września 2018

Przepyszna, domowej roboty lemoniada za 3€, na dodatek przepiękny widok z tarasu. Uważam to miejsce za obowiązkowy punkt przy okazji wycieczki do Ziavillage.

Dziękujemy, Paulina C
Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Lemoniady pyszne!! Musaka wspaniała a porcje są bardzo duże. Ceny nie są za wysokie, a obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Co mnie sprowadziło do tego lokalu? Można powiedzieć, że przypadek, bo celem była Zia i rozsławiony zachód słońca widoczny z tego miasteczka. Wybór padł na The Watermill ze względu na bajeczny wystrój. Mogę zapewnić, że lemoniada i drinki bezalkoholowe są warte spróbowania.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Aneta P

The Watermill of Zia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The Watermill of Zia? Podziel się wrażeniami!