“Polecam! Przepyszne jedzenie i piękne widoki ❤️”

Oromedon Traditional Tastes
Nr 3 wśród 15 Restauracje (Zia)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Lunch, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona w malowniczej miejscowości Zia z pięknym widokiem na zachód słońca. Jedzenie przepyszne (nawet nie zdążyłam zrobić zdjęcia ) , miła obsługa. Polecam zrobić wcześniej rezerwację, ponieważ chętnych w każdy dzień tygodnia jest dużo!

Dziękujemy, 504milenac

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Elegancka, wyjątkowa, z przepięknym widokiem! Położona w wiosce Zia, w jej centralnym miejscu. Duży wybór dań, każde przepyszne! Jedliśmy tam kilka razy. Polecam sałatkę „Oromedon”, to taka grecka sałatka ale nieco ulepszona :) krewetki przepyszne. Ryby niestety nie jedliśmy bo już nie było żadnej. Jedzenie jest podawane na pięknych talerzach, półmiskach. Wino w karcie tylko butelkowane, szkoda że nie ma domowego wina. Miejsce bardzo czyste, obsługa kelnerska na wysokim poziomie, przesympatyczny właściciel. Restauracja to dobre miejsce na organizację imprezy: wesele, urodziny. Będąc na Kosie trzeba tu zjeść!

Dziękujemy, MegKateTravels
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Bardzo fajna tawerna z zapewne dobrym jedzeniem . Wyglądało apetycznie . My nie jedliśmy zaś goście mieli wesołe miny . Kawa biała podawana osobno gorącym mlekiem . Super sprawa . Widok z górnego tarasu super. Polecam

Dziękujemy, lussek
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra grecka kuchnia, szczególnie polecam Mix grill w którym można spróbować wszystkich tradycyjnych greckich smaków w dużej ilości. Dla smakoszy owoców morza polecam spaghetti z krewetkami. Duże świeże i smaczne. Widok dopełnia rozkoszy przy jedzeniu. Miła i zaangażowana obsługa podnosi tylko radość z przebywania w tym wyjątkowym miejscu.

Dziękujemy, pjstefanski
Zrecenzowano 9 października 2018

Wydaje mi się, że najlepsza restaruracja do podziwiania zachodu słońca w Zia, jedzenie i obsługa na bardzo wysokim poziomie :) polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Dominika H

Oromedon Traditional Tastes — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Oromedon Traditional Tastes? Podziel się wrażeniami!