“Obiad z pięknym widokiem”

Oromedon Traditional Tastes
Nr 4 wśród 14 Restauracje (Zia)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Romantyczny, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra grecka kuchnia, szczególnie polecam Mix grill w którym można spróbować wszystkich tradycyjnych greckich smaków w dużej ilości. Dla smakoszy owoców morza polecam spaghetti z krewetkami. Duże świeże i smaczne. Widok dopełnia rozkoszy przy jedzeniu. Miła i zaangażowana obsługa podnosi tylko radość z przebywania w tym wyjątkowym miejscu.

Dziękujemy, pjstefanski

Zrecenzowano 9 października 2018

Wydaje mi się, że najlepsza restaruracja do podziwiania zachodu słońca w Zia, jedzenie i obsługa na bardzo wysokim poziomie :) polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Dominika H
Zrecenzowano 9 października 2018

Gorąco polecam zrobić wcześniej rezerwację i delektować się posiłkiem podziwiając z tarasu zachód słońca:D
Jedzenia bardzo dobre, nic dodać nic ująć:)
Podają najlepsze suflaki w okolicach:)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja typowo grecka, dania świetne - owoce morza pyszne, świeże - widoki z tarasu widokowego, gdzie jedliśmy, wspaniałe. Warto być człowiekiem i przeżywać takie chwile odwiedzając takie restauracje w przepięknych miejscach na świecie. Polecamy bardzo tą restaurację - to najwyższy poziom.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, AsiaDanielZG
Zrecenzowano 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

W ostatni dzień wylądowaliśmy ze znajomymi we wiosce Zia słynącej z pięknych widoków i zachodów słońca . I rzeczywiście ta sława nie wzięła się znikąd . Było cudownie . Wiodła urocza z kilkunastoma tavernami i barami. My wybraliśmy taverne Oromedon. Na szczęście znalazł się stolik na nasza grupę . Jedzenie było przepyszne . Mimo dużej ilości zajętych stołków na jedzenie czekało się w przyzwoitym czasie . Obsługa sprawna i przemiła. To była nasza jedna z najlepszych greckich nocy. Polecam wszystkim

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Daniel_Deor

Oromedon Traditional Tastes — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Oromedon Traditional Tastes? Podziel się wrażeniami!