“Polecam”

Oromedon Traditional Tastes
Nr 3 wśród 14 Restauracje (Zia)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Duże grupy, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 października 2018

Wydaje mi się, że najlepsza restaruracja do podziwiania zachodu słońca w Zia, jedzenie i obsługa na bardzo wysokim poziomie :) polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Dominika H

Zrecenzowano 9 października 2018

Gorąco polecam zrobić wcześniej rezerwację i delektować się posiłkiem podziwiając z tarasu zachód słońca:D
Jedzenia bardzo dobre, nic dodać nic ująć:)
Podają najlepsze suflaki w okolicach:)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja typowo grecka, dania świetne - owoce morza pyszne, świeże - widoki z tarasu widokowego, gdzie jedliśmy, wspaniałe. Warto być człowiekiem i przeżywać takie chwile odwiedzając takie restauracje w przepięknych miejscach na świecie. Polecamy bardzo tą restaurację - to najwyższy poziom.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, AsiaDanielZG
Zrecenzowano 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

W ostatni dzień wylądowaliśmy ze znajomymi we wiosce Zia słynącej z pięknych widoków i zachodów słońca . I rzeczywiście ta sława nie wzięła się znikąd . Było cudownie . Wiodła urocza z kilkunastoma tavernami i barami. My wybraliśmy taverne Oromedon. Na szczęście znalazł się stolik na nasza grupę . Jedzenie było przepyszne . Mimo dużej ilości zajętych stołków na jedzenie czekało się w przyzwoitym czasie . Obsługa sprawna i przemiła. To była nasza jedna z najlepszych greckich nocy. Polecam wszystkim

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Daniel_Deor
Zrecenzowano 12 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre menu, w którym znajdziemy typowe dla kraju potrawy o nasyconym i wyrazistym smaku. Bardzo miła obsługa, szybkie i sprawne wydawanie zamówień. Palce lizać!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, kasiakatastrofa

Oromedon Traditional Tastes — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Oromedon Traditional Tastes? Podziel się wrażeniami!