“Za rybę plus za resztę minusy”

Restauracja Rybaczówka
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ryba sandacz z grilla oraz dorsz bardzo smaczne.niestety cała reszta kiepska.rosol z makaronem to woda z solą .zupa rybna bardzo kwaśna .kapusta zasmazana brązowa jakby przypalona i zagluszona duża ilością przyprawy maggidrugi raz już tu nie przyjedziemy.

Dziękujemy, Ela G

Zrecenzowano 12 lipca 2017

Witam. Byłem 2106.2017r.w Rybaczówce.Pierwsze na co zwróciłem uwagę to jej polożenie.jesli to jest RAJ to tu właśnie.Kuchnia super.jedlismy sielawe/ryba,ktora żeruje na dużej głebokośći/ z jeziora wlaśćiciela plus frytki plus zestaw surowek ",miód w gebie",na zakończenie kawa,lody ,ciasto.Nie bede się rozpisywal,ale b.miła obsługa w osobie P.Marysi,posiłki smaczne na czas,niedrogie ,okolica przepiękna.Niejedna Gdańska restauracja mogłaby sie wiele nauczyc.Fakt,że 60 km od Gdańska, ale jak się jedzie na kaszuby to tam warto.Polecam

2  Dziękujemy, Andrzej G
Zrecenzowano 4 czerwca 2017

Miejsce bardzo ładne, ale potrawy pozostawiają niesmak. Do obiadu podano nam surówki o dziwnym wyglądzie i zapachu.Okazało się ,że - słowa szefa kuchni- zostały zrobione poprzedniego dnia.To nie powinno się zdarzyć ! Tym bardziej ,że ceny są wygórowane. Odradzam .

Dziękujemy, marzena916
Zrecenzowano 15 października 2016

Restauracja ma nietuzinkowy, drewniany budynek z bardzo schludnym, dopracowanym wnętrzem. Obsługa jest miła i kompetentna. Duży parking, przy samej drodze. Samo jedzenie przyzwoite, choć nie robi szału. Można tu od czasu do czasu coś zjeść. Restauracja ta zaczyna być konkurencją dla pobliskiej knajpki "U Hilarego dla Przyjaciół", która kiedyś była wyborna, ale od jakiegoś czasu jedzenie się tam popsuło.

1  Dziękujemy, piotrek345
Zrecenzowano 29 sierpnia 2016

Nie dalej jak w ostatnią sobotę sierpnia miałem niewątpliwe szczęście organizować w Rybaczówce swój obiad weselny. I to był strzał w 10. Dawno nie jadłem (opinie gości tożsame) takich wspaniałych potraw! Zrazy - nie jadłem lepszych! Polędwiczka z borowikami - POEZJA SMAKU! Sola w sosie kurkowym - niebo w gębie! Mógłbym tak o wszystkich daniach zarówno obiadowych jak i tych podanych na kolację. Ryby wędzone, ryby w galarecie, mięso w galarecie....Wszystko naprawdę super. Mógłbym ale nie wystarczyłoby miejsca na podziękowania dla przemiłych Pań z obsługi. Wszystko podane z uśmiechem i w pięknej oprawie:) Specjalne podziękowania dla Pani Karoliny i Natalii:) Napracowałyście się Panie! Dziękuję i polecam Rybaczówkę wszystkim!!!

2  Dziękujemy, jaceklipinski71

Restauracja Rybaczówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brodnica Górna, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Rybaczówka? Podziel się wrażeniami!