“Wszystko fajnie ale...”
Cafe Arka — recenzja

Cafe Arka
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Lanckorona)
Zrecenzowano 6 września 2019

Lokal bardzo klimatyczny, obsługa w porządku, ceny trochę wysokie jak na te okolice (a w Lanckoronie zdecydowanie najwyższe). Zamówiliśmy zupę pomidorową i kilka rodzajów pierogów oraz herbaty. Zupa zaskoczyła nas smakiem, było w niej coś znajomego, ale ogólnie smak ciekawy. W trakcie konsumpcji uświadomiliśmy sobie co to za znajomy smak - pomidory z puszki. To nas bardzo rozczarowało, ponieważ przy takiej cenie za zupę spodziewaliśmy się prawdziwej pomidorowej, a nie puszki z przyprawami. Jak dla mnie nie przystoi lokalowi na wyższym poziomie za jaki próbuje uchodzić to miejsce. Pierogi bardzo smaczne, bardzo duży wybór sypanych herbat. Ogólnie wrażenia pozytywnie mimo wysokich cen, tylko ta puszka ciągle pozostawia niesmak...

Dziękujemy, mkcharlie

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, pyszna kawa i ciasto! Muzyka bardzo relaksacyjna, czas się zatrzymał :-). Pierogi ruskie najlepsze!

Dziękujemy, tomekzajdel
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne desery w całkiem przyzwoitych cenach. Miły personel. Klimatyczne wnętrze z duszą oraz bardzo przyjemny ogródek "zadaszony" winoroślą.

Dziękujemy, kasiakrawczyk
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Myślę, że Arki nie trzeba polecać ale kto tu trafi zakocha się w tym miescu jeśli ma naturę romantyka.
Fantastyczny wystrój, wszystko z innej parafii a pasuje idealnie.
Wspaniały tort czekoladowy i domowe musy.
Kawa również bardzo dobra.
Oczywiście bardzo miła obsługa ❤

Dziękujemy, katt939
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna, klimatyczna knajpka. Pyszne ciasta i lemoniada. Miła obsługa. Wrrto odwiedzić Arkę będąc na rynku Lanckorony

Dziękujemy, ania_frania

Cafe Arka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krzywaczka, Małopolskie
Lanckorona, Małopolskie

Wadowice, Małopolskie

Lanckorona, Małopolskie
Kalwaria Zebrzydowska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cafe Arka? Podziel się wrażeniami!