“Świetny klimat, pyszne ciasta”
Cafe Arka — recenzja

Cafe Arka
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Lanckorona)
Zrecenzowano 15 lutego 2016

Bardzo ciekawy wystrój, świetna obsługa i doskonałe ciasta (wszystko bardzo ładnie podane, a porcje naprawdę spore). Polecam!

Dziękujemy, karolinaglogowska

Zrecenzowano 7 lutego 2016

Świetne miejsce po spacerze w Lanckoronie. Jedliśmy pyszne ruskie pierogi, pyszny tort czekoladowy z musem malinowym. Miejsce zrobione z pomysłem, czuć bardzo fajną atmosferę.

Dziękujemy, MMMMTTTT
Zrecenzowano 30 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Prawilna kawiarnia, zaraz przy zejsciu z ruin zamku. Dobra, niedroga kawa, fajny wystrój. Jestem mile zaskoczony :)

Dziękujemy, Dariusz J
Zrecenzowano 1 października 2015

W upalny dzień lokal daje wytchnienie przy rewelacyjnej lemoniadzie podawanej w dzbanku oraz przy kawie i wspaniałych ciastach.Wystrój stanowi udane połączenie tradycji z nowoczesnością. Warto było przyjechać do Lanckorony.

Dziękujemy, Tadeusz M
Zrecenzowano 20 września 2015

Cafe Arka to kawiarnia z ogromnym wyborem herbat, pyszną kawą, piwem (min Paulaner, Perła, ale także piwo Kacper Rex), różnymi ciastami i tortami i koktajlami.

Mało jest pozycji typowo obiadowych - jedynie pierogi (min.: ruskie, ze szpinakiem, z kaszą i boczkiem, z owocami) czy zupy / kremy.

Miejsce jest bardzo klimatyczne - na szczególną uwagę zasługuje też ogródek :-)

Jeżeli jesteś w Lanckoronie - musisz odwiedzić, chociażby na kawę :-)

Dziękujemy, Dominika M

Cafe Arka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lanckorona, Małopolskie

Wadowice, Małopolskie

Kalwaria Zebrzydowska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cafe Arka? Podziel się wrażeniami!