Lanckorona
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Obiekt polozony bardzo malowniczo, w starej ok 100-letniej drewnianej willi. Bardzo dobra lokalizacja - mniej niż godzine zajmuje dojazd do Krakowa, Wieliczki czy Energylandii w Zatorze. Blisko także do Tatr.
Cena dostosowana do warunków obiektu (w nocy jest dość glosno ze względu na konstrukcje; łazienki wspólne, choć w bardzo dobrym stanie).
Obiekt jest bardzo zadbany a wlasciciele - mieszkający tez w nim - bardzo zaangażowani, pomocni i przyjazni.
Bardzo dobre indywidualnie przygotowywane sniadania. Bogata biblioteczka na deszczowe dni. Mozliwosc nauki jogi oraz dostępne masaze (wg oferty - my sami nie korzystaliśmy)
Można nastawić sie na roznego rodzaju bliskie doświadczenia z przyroda (np. sarny wchodzące do ogrodu o 7.00 rano itp)
Bardzo dobra blisko polozona tradycyjna piekarnia (czynna do 22) - szczególnie polecamy oprócz pieczywa wysmienity orzechowiec, wyjątkowo mili mieszkancy Lanckorony.

Dziękujemy, pesla2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Franciscus108, Owner, Leśny OgródOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękuje bardzo

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Zaletą Leśnego Ogrodu jest usytuowanie obok lasu, cisza i spokój wokół. Właściciele są bardzo mili gościnni. Przygotowują rewelacyjne wegetariańskie posiłki z wysokiej jakości świeżych produktów (możliwa jest opcja wegańska, bezglutenowa itd.). Pokoje czyste, komfortowe, ze wspaniałym widokiem na okolicę. Zdecydowanie polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje wygodne, czyste, komfortowo wyposażone.
Dziękujemy, mbebak
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Piękne, klimatyczne miejsce, żałuje że byliśmy tam tylko przejazdem - chętnie zostalibyśmy dłużej.
Wspaniałe śniadanie w ciszy na świeżym powietrzu było przysłowiową wisienką na torcie ;)
Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, LetkiL
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Przyjechaliśmy na 9 dni i nocy i wyjechaliśmy zachwyceni. Zostaliśmy ciepło przyjęci przez właścicieli, atmosfera była bardzo sympatyczna. Zależało nam na tym, żeby wypocząć i udało się to w 100%. W Leśnym Ogrodzie jest bardzo cicho i spokojnie. Sam budynek jest niezwykle klimatyczny, dookoła znajduje się ogród i las. Obiekt jest niezwykle czysty - właściciele bardzo o to dbają.
Codziennie jedliśmy śniadania i obiady na miejscu i kuchnia serwowana przez właściciela bardzo nam odpowiadała. Jedzenie było ugotowane ze świeżych składników, zawsze bardzo ładnie podane, potrawy skomponowane były z wielką starannością. Do tego posiłki można spożywać w ogrodzie na zewnątrz rozkoszując się widokami...
Polecamy wszystkim, którzy cenią sobie jakość i święty spokój.

Dziękujemy, krakowpilates
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Przemiła atmosfera, świetne położenie, można poczuć się jak w rodzinie, przepyszne posiłki, czuć w nich prawdziwą troskę o komfort gości - w dodatku bez mięsa - co dla nas stanowiło ogromną zaletę. Obiekt w lekkim oddaleniu od centrum miasteczka, ale na tyle blisko, że wszelkie atrakcje - a tych nie brakuje - są w zasięgu spaceru

Wskazówka dotycząca pokoi: czysto, przyjemnie,brak toalety
Dziękujemy, Anna M