Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

My polecamy , domki zadbane, czyste i wygodne . Niska cena, cisza, plaża kameralna i wypożyczalnia sprzętu . Pomost z wydzielonym kąpieliskiem dla dzieci . Jezioro czyste . Plac zabaw dla dzieci i dobre domowe jedzenie . Będziemy wracać .

Dziękujemy, 108Mariolka
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Witam. Nie polecam tego miejsca. Domki nie wyposażone, brak kuchni nie ma gdzie umyc łyżki nie wspomnę o talerzu czy szklance dramat. Łazienka pozostawia wiele do życzenia, brudno i nie przyjemny zapach ogólnie masakra, a pokoje hmmm łóżka jakiś koszmar w pokojach pajęczyna jedna wielka ogolna masakra. Co było ok to to że można zrobić grilla koło domku i to był jedyny plus. Plaża jeżeli można to tak nazwać kilometr od domku, zejście do niej strome i po betonowych schodach, brudna woda itp. Jeśli chodzi o jedzenie szału nie było ale nie było źle więc też plus. Jedynie widok z górki z której się schodzilo do jeziora był piękny i to wszystko. Nie polecam i nigdy tam nie wruce byłam pierwszy i ostatni raz ośrodek zaniedbany strasznie.

Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

... reszta słabo. Praktycznie brak plaży. Zejście do wody pol-dzikie, i bardzo mało miejsca. Jest pomost, ale bardzo mały. Jest wydzielona przestrzeń dla dzieci, ale woda brudna. Ktoś kąpał psa w tej strefie dla dzieci!!
Jest wypożyczalnia sprzętu wodnego czynna do 17:00. Ceny niewygórowane, 15zl za rowerek. W samym ośrodku brak jest cicho i czysto. Nożny wykupić obiady i jest sklepik. Jak szukasz ciszy i nie masz dzieci to polecam. A jak szukasz miejsca z plażą do kompania to odradzam, będziesz zawiedziony.

Dziękujemy, vOyo
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2017

Ośrodek położony w pięknej okolicy. Domki dobrze wyposażone i w przystępnych cenach. Istnieje możliwość korzystania z placu zabaw, rowerów wodnych, stołu do ping ponga i tym podobnych. Obiady w stołówce też są całkiem dobre.

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Freyasdottir
Zrecenzowano: 26 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Oceniam bardzo wysoko i z czystym sumieniem polecam , fajna miejscówka dla wypoczynku z rodzinka . Nowy sprzęt do pływania a jezioro czyściutkie , kuchnia domowa i tania - płaciliśmy tylko 20zl za cały obiad z zupa i napojem - bajka

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, Sebastian M