Zapisz
Dziwnie ale ok

Warto zwiedzać z przewodnikiem (w cenie), 1.5godziny opowiadania z wejściem w zamknięte kluczem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 lipca 2020
47urszular
Świat
Rodzinny wyjazd

Miejsce bardzo rodzinne jak i całe centrum w którym dom się znajduje. Byliśmy z 3 latka i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 lipca 2020
ewelinao356
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

do Szymbarka pojechałem kolejny raz po kilkuletnim odstępie czasu. Pamiętałem, że super atrakcją dla dzieci było łowienie pstrągów i potem grill. Niestety okazało się po przyjeździe że ta atrakcja została zlikwidowana i zastąpiona budką fast food. Myślę, że miejsce jest warte poznania, jest dużo atrakcji. Jedyna rzecz która irytuje to fakt, że za atrakcje dla dzieci trzeba dodatkowo płacić - park linowy ok, ale dmuchańce, które de facto stoją nieużywane bo jest dodatkowa opłata. To samo park bajek - to pomyłka że trzeba dodatkowo płacić za takie atrakcje dla małych dzieci, gdzie za wejście do parku jest już duża opłata

1  Dziękujemy, michalblazynski
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo komercyjne, gdzie próbuje się wycisnąć każdą złotówkę od zwiedzających nie oferując nic w zamian. Nazwanie tego miejsca centrum promocji regionu to pomyłka. Chyba najbardziej rozczarowujące miejsce w okolicach Kościerzyny. Na zdjęciu dmuchawce za 7 PLN za 5 minut.

Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla dzieciaków super, a dla dorosłych ciakawe doświadczenie. Najgorszym wspomnieniem będzie to że na terenie oraz za bilet nie można płacić kartą

Dziękujemy, ndrzej_Korze
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Słabo, że oprócz ceny za bilet wstępu trzeba płacić za niektore atrakcje (świat bajek, kino itd. ) + parking osobno.
Dodatkowo niektóre miejsca są zamknięte na klucz. Trzeba czekać na przewodnika aby dostać się do Kościółka, czy domu kaszubskiego.

Dziękujemy, 500sema
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Bilet wstępu 24 zł a w środku nic specjalnego. Przewodnik który coś tam ględzi ale nie za bardzo potrafi zainteresować ludzi. Atrakcje do zwiedzania nie są ciekawe poza domkiem do góry nogami ale to zajmuje raptem 10-15min. Wejście do parku linowego i świata bajek płatne ekstra czyli w cenie wejściówki praktycznie nic nie dostajemy. Wizyta tam trwała raptem 1h i straciliśmy 72 zł nie dostając nic ciekawego w zamian. Oczywiście parking przed parkiem płatny ekstra. Odradzam. Szkoda czasu i pieniędzy.

1  Dziękujemy, Mariusz P