Wierzchucino

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Karczma u Pysia
Zrecenzowano 6 września 2019

Pyszne , świeże jedzenie , duże porcje w dobrej cenie. Miła obsługa . Polecam i będę odwiedzać kiedy tylko zawitam w tamte strony

Dziękujemy, MartaOlp
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce odwiedzamy od kilku lat. Jedzenie niedogie, dobre i spore porcje. Niezbyt duża karta, ale to akurat na plus, bo wszystko świeże. Dania może nie są specjalnie wyszukane, ale smaczne. Bardzo dobry pstrąg i flądra. Miła atmosfera tworzona przez uprzejmą obsługę. Zawsze siadamy na tarasie lub w ogrodzie, latem jest tam bardzo przyjemnie. Na tyłach duży trawiasty ogród z małym placem zabaw i mini zoo umilają czekanie, zwłaszcza rodzinom z dziećmi.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, ankaks

Karczma u Pysia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wierzchucino, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karczma u Pysia? Podziel się wrażeniami!