Spędziłem w tym hotelu niezapomniane rodzinne wakacje. Hotel znajduje się przy samej, prywatnej plaży. Jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła. Z hotelu jest przepiękny widok na morze, w którym woda jest krystaliczne czysta. Polecam.

Dziękujemy, Mariusz799
Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel jak na 3 gwiazdki jest super. Pokój dobry codziennie wymieniane ręczniki scielone łóżko myta podłoga. Jedzenie ok. Przez cały tydzień był wybór.pyszna pizza.basen codziennie myty więc było naprawdę przyjemnie. Wszystko zgodnie z opisem. 20 minut do małego miasteczka.

Dziękujemy, Malwina S
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Spędziłem urlop w tym hotelu i było po prostu super! Blisko plaży, czysty duży basen, pyszne i urozmaicone jedzenie. Świetna obsługa, która była przemiła. Hotel bardzo czysty, zadbany. Z balkonu miałem przepiękny widok, gorąco polecam ten obiekt na spędzenie wakacji.

Dziękujemy, dawid2211
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Bardzo fajny hotel. Czysta i zadbana plaża. Z okna pokoju otwiera się przepiękny widok. Jedzenie pyszne i urozmaicone (ryba, mięso i co bardzo ważne - dużo owoców), personal bardzo pomocny. Są 2 baseny i animacje, przyjemna muzyka. Wakacje udane

Dziękujemy, zofia92
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

plusy:
- cudowny widok z balkonu na morze, przepiękne wschody i zachody słońca, aż szkoda zasypiać!
- animatorzy, którzy bardzo starają się umilić czas i zachęcają do zabawy,
- w morzu kamienie, i mam wrażenie, że dzięki temu woda jest krystalicznie czysta
- ogromna liczba leżaków! nie trzeba rezerwować skoro świt. Przy basenie zawsze są wolne, na plaży też. Oprócz tego jest stos leżaków, które można sobie dowolnie ustawiać w ogrodzie, na przykład w cieniu drzew oliwkowych
- piękny ogród
- ze stołówki malowniczy widok na morze
- jedzenie pyszne. Były potrawy powtarzalne, ale też każdego dnia można było znaleźć coś innego. Nikt głodny nie chodził. Duży wybór, ale czasami przedobrzyli z oliwą, którą mam wrażenie leją do wszystkiego. Nawet ciasta ociekały tłuszczem.
- baseny czyszczone codziennie
- dużą wagę przykłada się do czystości. Pokoje sprzątane dobrze, ręczniki zmieniane bardzo często, pościel - raz na pobyt.
- w stołówce nigdy nie było problemu z wolnym stolikiem. Obsługa dwoi się i troi by stoliki były gotowe na gości.
- wifi działa bez zarzutu, nawet na plaży!
- w soboty w tawernie obok, Grecy mają swoje wieczorne imprezy, gdzie muzyka dudni do 3 w nocy. Początkowo fajnie, ale po kilku godzinach monotonnego zawodzenia, chciałam aby wreszcie umilkli. Daję to jednak w plusach bo to niecodzienne móc zobaczyć wieczór grecki, taki prawdziwy, a nie pod turystów. I o dziwo ani razu nie zagrali zorby :P

Minusy:
- hotel stary, czuć ducha minionej epoki.
- alkohole w all to wino białe i czerwone, piwo i ouzo. Inne drinki można zamówić, ale odpłatnie około 7 euro.
- hotel na odludziu, wieczorami nie ma gdzie wyjść.
- brak atrakcji na morzu typu banany, motorówki - trochę szkoda

Poza recenzją - Mam zastrzeżenia ogromne do biura podróży TUI w związku z wycieczką fakultatywną, która została odwołana mailowo na dzień przed . Mailowo! Żadnego telefonu, smsa, nic! Dobrze, że miałam net i coś kazało mi czasem zajrzeć na skrzynkę odbiorczą. Ale to już są zarzuty do TUI, do których napiszę osobiście z zażaleniem. Byliśmy blisko Aten, a Aten nie zobaczyliśmy.

Sam hotel natomiast był całkiem spoko! Dużo Rosjan, Francuzów i... Polaków :)

Dziękujemy, Velona M