“Mistrzowskie !!!”

Gościniec dla Przyjaciół
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Wyczechowo)
Kuchnie: Współczesna
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem w lokalu i uwierzcie pączki z wiśniami jakie tam można dostać to po prostu najlepsze pączki pod słońcem, nie jadłam lepszych :) polecam

Dziękujemy, ulap1985

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Zamówiliśmy jedną zupę musztardową-była dobra. Drugie danie-porażka. Była to polędwica wieprzowa w sosie borowikowo-śliwkowym oraz surówka w formie buraczków. Smaku sosu borowikowego nie było( były tylko kawałki grzybów ), natomiast ilość śliwki zupełnie zdominowała potrawę .Polędwic była twarda a buraczki zostały podane z jakimiś wędzonym dodatkiem. Ohyda ! Cena naszego zamówienia zwala z nóg 78 PLN!
Absolutnie nie polecamy !

Dziękujemy, BeataGd
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z całego serca!Byłam tam niejeden raz i z pewnością tam jeszcze wrócę! Obsluga fantastyczna, klimat rewelacyjny! Jedzenie w skali 1 do 10- daje 12

Dziękujemy, KusiaxD
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

fajne miejsce, super jedzenie, możliwość zakupu własnych wyrobów. Zawsze dużo ludzi. Polecam pierogi w kazdej postaci :-).

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Elziuta E
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

pyszne ciasto i dobrze doprawiony farsz. Klasyczna, kaszubska kuchnia, dodatkowo można zakupić produkty na wynos. Sprawna i miła obsługa. W weekendy lokal pęka w szwach.

Dziękujemy, blazejdoro

Gościniec dla Przyjaciół — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Smętowo Chmieleńskie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gościniec dla Przyjaciół? Podziel się wrażeniami!