“Smaczne i przesympatyczne urodziny”
Restauracja Borowianka — recenzja

Restauracja Borowianka
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Suchy Bór)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 16 marca 2019

Po raz kolejny spędziliśmy w Borowiance wspaniałe popołudnie, świętując urodziny naszych seniorów. Polecamy miejsca przy stolikach na werandzie.

Jedzenie pyszne, świeże, duże porcje, bardzo ładnie podane. Pan kelner na poziomie, bardzo kulturalny, serdeczny i ciepły, potrafił doradzić i zażartować.

Konsekwentnie, niezmiennie polecam wszystkim, którzy planują jakąkolwiek rodzinną uroczystość lub zwyczajne odwiedziny - w Borowiance będzie nadzwyczajnie!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Mexicano3

Zrecenzowano 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona przy pięknym lesie, jedzenie nie jest doskonałe ale smaczne i domowe. Krem z borowików urzekający smakiem i delikatnością, z minusów - zestaw surówek taki sam prawie do każdego dania i niestety świeżość pozostawia wiele do życzenia. Duży wybór dań dla dzieci zdecydowanie na plus. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Izabela M
Zrecenzowano 22 stycznia 2019

Restauracja niby całkiem przyzwoita,jedzenie również, ale.....Problem w tym że przy Rezerwacja stołu powyżej 10 osób jest pobierana usługa Restauracja. To jest 10 Prozent (od każdego 1000 zł jest juz 100 zł za obsługę )
To była raczej ostatnia wizyta w Borowianka. Jedzenie jak wszędzie ze te pieniądze. Pozdrawiam

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, hubada
Zrecenzowano 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe miejsce , zarówno ze względu na położenie jak u kuchnie. Świetny tatar, polędwica wołowa , zupa pomidorowa. Zawsze wracamy z przyjemnością . Właściciele i obsługa przesympatyczni.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, michal19891989
Zrecenzowano 11 stycznia 2019

To już nasza kolejna wizyta w Borowiance i zawsze najwyższa ocena zarówno za jakość, smak oraz personel i tą niepowtarzalną domową atmosferę, którą restauracja zawdzięcza uroczej właścicielce i wybornej kucharce w jednej osobie. Chapeau bas

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Hannamka

Restauracja Borowianka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie
Dębska Kuźnia, Opolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Borowianka? Podziel się wrażeniami!