“Przepyszne jedzonko w przeminęło atmosferze.”
Restauracja Patio — recenzja

Restauracja Patio
Nr 3 wśród 9 Restauracje (Banino)

Muszę powiedzieć że ta niepozorna restauracja serwuje nam jedzonko tak pyszne że trudno je porównać z jedzeniem w jakiejkolwiek znanej mi restauracji.
Z racji zamieszkania bywam tu dość często i za każdym razem jestem zaskoczona jakimś fajnym daniem.
Szef kuchni robi tak niekonwencjonalne i smaczne dania że zawsze trudno mi zdecydować się co wybrać bo wszystko jest pyszne od zup, sałat, dań kuchni włoskiej, dań rybnych po prostego schabowego, który w Patio smakuje wybornie. Polecam serdecznie to miejsce, jest niepowtarzalne i na pewno każdy kto tu zawita wyjdzie zadowolony i na pewno tu wróci.

Dziękujemy, wies_awat2018

Restauracja Patio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Banino, Pomorskie
Banino, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Patio? Podziel się wrażeniami!