hotal nie najgorszy,lecz obsługa w barze beznadziejna.Za nasze pieniądze robią łaskę że sa. Najgorsza i chamska barmanka elena blondynka i obsługujący bar na basenie młody chłopak ,który nie bardzo wie co tam robi i dziwne maniery kierownictwa zmian jacyś podejrzani panowie,zgroza. wyróżniająca się na plus barmanka oliwia ,nie robiąca problemów. Kuchnia i obsługa stołówki bez zarzutu. W hotelu obsługa ok.

1  Dziękujemy, Adam S

Byliśmy zakwaterowani w drugiej części hotelu ,ale Nam to nie przeszkadzało.Blisko plaża ,jedzenie bardzo dobre nie ma się czego doczepić:) Wycieczkę uważam za udaną.Polecam ten hotel pod każdym względem.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Baranek7
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

spokojne miejsce na wypoczynek zarówno rodzinny jak i we dwoje. Malownicze krajobrazy i miła obsługa. Bardzo pomocna i uprzejma Pani Oliwia z Gdańska, która tam pracuje. Posiłki smaczne i świeże- polecam dania rybne.

1  Dziękujemy, Sylwek P
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Najgorszy hotel w moim życiu. W całym hotelu pełno karaluchów!!!! Przez to przeniosłam je sobie w walizce do domu. Na pościeli chodziły wszy... pościel brudna,w jakimś smarze,zdechłe robaki na poduszkach. Z klimatyzacji pachniało grzybem i nic nie działała. Jedzenie jak ze stołówki. Nie było złe,ale codziennie to samo i do tego jakość wątpliwa. Po tych robakach w pokoju bałam się cokolwiek tam zjeść. Piwo rozdrabniane z woda. Wifi nie działało. Obsługa kapryśna i niemiła. Dyrektor hotelu to straszny gbur i niekulturalny typ. Po zwróceniu uwagi na warunki w pokoju wyrzucił Nas z gabinetu. Żenada. Ten hotel to jedno wielkie gów*o. Nic nie odpoczęłam,a w domu zaległy się robale,nigdy wcześniej nie miałam nic w domu,teraz boje się spać we własnym łóżku...Basen przy hotelu z brudna woda,niebezpiecznie ślisko,brak możliwości pływania dzieci z kołkiem itd. Muzyka puszczana z wylgaryzmami i wątpliwymi tekstami. Plaża blisko,ale kamienista. Nie ma mowy,ze dziecko się tam pokąpie,chyba,ze ma utonąć. Rodzice nie odpoczną,a dziecko się nie pobawi. Sklepy daleko i czynne tylko do 20. Miasto niezbyt ciekawe,nie ma co zwiedzać,oglądać. Mały parking. Drzwi się zacinają,a do łazienki nie było ich wcale. Woda bardzo twarda i jakby brudna. Lodówka zupełnie odłączona. Mogłabym wymieniać godzinami,wydałam na tydzień wakacji 10tys,a nic nie odpoczęłam i czeka mnie dezynfekcja domu...:) jeśli ktoś chce zrujnować sobie pieniądze,humor i wakacje to niech jedzie do hotelu Zagreb w Karlobagu ;)

1  Dziękujemy, Podrozniczka2818
Zrecenzowano: 1 czerwca 2019

Przyjeżdżam tu od lat. Jest to idealne miejsce na wycieczki i pobyt. Zadar, Paklenica, Sibenik, Krka oraz Rijeka i Senij w okolicy. Wspaniała panorama na Pag. Pokoje czyste, jedzenie wyborne i dużo. Hotel przy samym morzu. Basen kryty i odkryty. W pokojach klima, lodówka, TV i Wi-Fi bezpłatne. Polecam

Dziękujemy, Zoranski