Bardzo mile spędzony dzień, ale nazwa 'Farma Iluzji' może zmylić

Wyszukiwarka_smaku
Polska Centralna, Polska
Super miejsce na spędzenie czasu z dziećmi

Artur K
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Byłam tam lipca 2018 roku. Bardzo dużo atrakcji jest w tym miejscu. Super! Chętnie pojadę tam jeszcze raz. O wiele więcej atrakcji niż w Magicznych Ogrodach.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Juliaskupinska
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wybrałam się na wycieczkę do Farmy Iluzji z córką i na początku zostałam mile zaskoczona ponieważ Farma daje prezent osobom które miały urodziny na +/- 3 dni przed wizytą, co spowodowało, że wstęp z dodatkową zniżką za rezerwacje online kosztował niecałe 6 złotych!!!!!!! Tak wiem - bajka. Bardzo miły gest. Dziękuję!
Wizytę rozpoczęłyśmy od krzywego domku. Po kilku minutach w kolejce udało się dostać do środka i było to ciekawe doświadczenie. Naprawdę ciężko się tam poruszać - błędnik wariuje :) Bardzo ciekawą atrakcja, którą znam już z Edynburga, był 'smażing' na patelni, choć pasowałoby by trochę dopracować nogi stołu, bo widać, na czym polega sztuczka. Moim ulubionym miejscem ze świata iluzji, która znam również z Edynburga był Pokój Amesa, gdzie mogłam zrównać się wzrostem z moją 2-letnią Nadusią :) Reszta odwiedzonych miejsc miała tak naprawdę mało wspólnego z iluzją, ponieważ byłyśmy w muchomoro-domkach, na placu zabaw, na basenie, obejrzałyśmy domki elfów, giga owoce i warzywa, oraz zwierzęta z Madagaskaru, Farma Iluzji oferuje bardzo wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jednak świat iluzji stanowi część tego przedsięwzięcia, dlatego jeśli szukacie magii, wybierzcie coś innego. Jeśli chcecie spędzić miły czas w parku rozrywki, oferującym całą masę atrakcji dla dzieci i dorosłych. Począwszy od huśtawek, zjeżdżalni, trampolin, basenów, karuzeli, a skończywszy na iluzji, to będzie to naprawdę dobry wybór. Na miejscu jest kilka punktów serwujących jedzenie, ale nie testowałam żadnego z nich, oprócz lodów. Generalnie odstraszyła mnie kolejka.
Jest to naprawdę ciekawe miejsce i chętnie wybiorę się tam ponownie.

Dziękujemy, Wyszukiwarka_smaku
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

córka 2 lata syn 7 oboje mieli co cobić w parku przez pare godzin, sporo ciekawych atrakcji. Krzywy dom mega miejsce nawet dla dorosłych

Dziękujemy, Artur K
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Generalnie Farma Iluzji jest fajnym miejscem dla dzieci. Tylko jedna rzecz jest nieakceptowalna - opis w internecie nie zgadza sie z rzeczywistością. Niby jest tam park linowy (wg strony internetowej najwiekszy w 2019 roku) tyle że to nieprawda. To co tam jest to jest jakaś namiastka parku linowego. Trochę to nie jest ok że strona internetowa oszukuje bo ludzie przyjeżdżają tam z odległych zakątków Polski i są rozczarowani. Dorośli to jeszcze jakoś zniosą rozczarowanie, ale dzieci nie. Więc żeby nie wprowadzać w błąd – NIE MA TAM PARKU LINOWEGO Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. Dużo lepiej jest już w Julinku pod Warszawą.

Dziękujemy, Wojti2
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Farma iluzji w niczym nie przypomina oferty którą się reklamuje. W znacznej większości atrakcje nie mają nic wspólnego z iluzją; ilość jakiś huśtawek, wspinaczek itp bardziej przypomina duży plac zabaw...a do tego ten "plac zabaw" kosztuje 49 zł dla dorosłej osoby i dla dziecka 45!!! Oczywiście nie jest warte tych pieniędzy. Trochę jak w objazdowych wesołych miasteczkach, zaniedbany. Dla dorosłych raczej nie ma tam nic, w przeciwieństwie do opisu jaki można znaleźć na stronie cyt." Na wrażenia mogą liczyć zarówno dzieci jak i rodzice". Nie polecam w ogóle, ja wolałbym odzyskać czas na dojazd (130km!) i źle wydane pieniądze.

Dziękujemy, magdalena2093