Trojanów
Bardzo mile spędzony dzień, ale nazwa 'Farma Iluzji' może zmylić

Wybrałam się na wycieczkę do Farmy Iluzji z córką i na początku zostałam mile zaskoczona ponieważ... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019
Wyszukiwarka_smaku
Polska Centralna, Polska
Super miejsce na spędzenie czasu z dziećmi

córka 2 lata syn 7 oboje mieli co cobić w parku przez pare godzin, sporo ciekawych atrakcji. Krzywy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019
Artur K
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Farma iluzji w niczym nie przypomina oferty którą się reklamuje. W znacznej większości atrakcje nie mają nic wspólnego z iluzją; ilość jakiś huśtawek, wspinaczek itp bardziej przypomina duży plac zabaw...a do tego ten "plac zabaw" kosztuje 49 zł dla dorosłej osoby i dla dziecka 45!!! Oczywiście nie jest warte tych pieniędzy. Trochę jak w objazdowych wesołych miasteczkach, zaniedbany. Dla dorosłych raczej nie ma tam nic, w przeciwieństwie do opisu jaki można znaleźć na stronie cyt." Na wrażenia mogą liczyć zarówno dzieci jak i rodzice". Nie polecam w ogóle, ja wolałbym odzyskać czas na dojazd (130km!) i źle wydane pieniądze.

Dziękujemy, magdalena2093
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Bardzo dużo atrakcji, zarówno 6-latka jak i 11-latka zachwycone....jedzenie "obiady domowe" bardzo dobre i duże porcje. Byliśmy od otwarcia do zamknięcia i cały czas było co robić. Na pewno wrócimy. Dziękujemy

Dziękujemy, Anna D
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Jeśli Twoje dzieciaki lubią magię i iluzję oraz świetną zabawę - a nie lubią ekstremalnych wrażeń - Farma Iluzji jest dla Was.
Fajne miejsce, które odwiedziliśmy w wakacyjny dzień roboczy omijając tłumy (a ludzi i tak było sporo). To jedyne miejsce, gdzie Ty - matka! - możesz stać się syrenką, być niższa od swojego 7-letniego syna, położyć swoją głowę na talerzu, bawić się jak dziecko!
Można spędzić tutaj cały dzień nie nudząc się ani odrobinę. Każdy - mały i duży - znajdzie tu coś dla siebie.
A co do posiłków - polecam domowe obiady, niemal przy wejściu na farmę - kotlet schabowy z mizerią przepyszny!
Na całej farmie przemiła obsługa. Fantastyczny pokaz iluzji - doskonała zabawa!

1  Dziękujemy, grytfus
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce do spędzenia całego dnia. Moja sześcioletnia córka była zachwycona. Polecam wizytę w tygodniu, najlepiej w poniedziałek bo wtedy ruch jest najmniejszy. Przed wejściem jest obszerny parking bezpłatny. W środku kilka miejsc gdzie można zjeść całkiem niezły obiad w rozsądnej cenie ok 25 zł. Duża liczba atrakcji, również dla nieco starszych.

Dziękujemy, _ukaszd240
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Mnóstwo atrakcji dla dzieci w bardzo atrakcyjnej cenie (warto zabrać Kartę Dużej Rodziny). Świetne miejsce do nauki i zabawy (dla dzieci do 13 lat starsze mogą się już trochę nudzić). Miejsca związane z „iluzją” bardzo intrygujące. Basen i zjeżdżalnie wodne (tu brakuje przebieralni i pryszniców).
Byliśmy 6 i pół godziny a dzieci chciały się bawić dalej.
Sporo miejsc z jedzeniem w całkiem przyzwoitych cenach i całkiem smaczne.
Polecam.

Dziękujemy, Mulholland_Drive