Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Może zacznę od plusów. Hotel pięknie położony - nad jeziorem, wśród lasów, piękne budynki aż miło pospacerować po terenie obiektu. Apartament również bez większych zastrzeżeń - duzy z wyjściem na ogromny taras. Strefa welness niewielka ale wystarczająca na kilkudniowy pobyt. Śniadania smaczne, różnorodne. Moje największe zastrzeżenie dotyczy restauracji i jej obsługi. Początkowo nie wykupiliśmy obiadokolacji, bo nie lubię jedzenia z podgrzewaczy. Zamówiliśmy wiec z karty. Syn zamówił dorsza z frytkami i surówka z marchewki, a otrzymał (bez wcześniejszej informacji/pytania o mozliwosc zamiany składników) łososia z puree ziemniaczanym i kapusta z informacja ze dorsz się skończył (rozumiem ze frytki i marchewka tez się skończyły?). Po zwróceniu uwagi obsługa przeprosiła ale niesmak pozostał. Dodatkowo w trakcie posiłku ( a dodam ze było to sporo przed zamknięciem restauracji, okolice godz 20) obsługa trzepie poduchy na sofach, myje stoliki, zbiera zastawę ze stołów...mało to było eleganckie. Czuliśmy się jakbyśmy szybko mieli zjadać, bo obsługa chce zamykać. Drogi Hotelu - to nie McDonald’s. Z porządkami na sali moglibyście się wstrzymać do zakończenia posiłku.

Dziękujemy, widzimisie
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JoannaKhotelaubrecht, Kierownik ds. gości, Hotel Aubrecht Country SPA ResortOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
na wstępie serdecznie Panu dziękuję za docenienie walorów hotelu czyli apartamentu, strefy wellness i otoczenia hotelu. Cieszymy się, że pod tym względem spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Odnosząc się do kwestii menu dla dzieci; chciałabym załączyć zdjęcie menu jednak ze względu na możliwości serwisu ograniczę się do zacytowania zamówionej przez Państwa pozycji:
łosoś/ frytki lub puree ziemniaczane/ surówka.
Nie mamy niestety dorsza a la carte, serwujemy tyko łososia. Bardzo przepraszam jeśli zamiast frytek zostało wyserwowane puree ziemniaczane. To ewidentny błąd naszej obsługi. Surówka dla dzieci nie jest ściśle określona w menu ponieważ serwujemy codziennie inną, świeżo przygotowaną przez personel kuchni.
Proszę wybaczyć sprzątanie sali podczas Państwa pobytu w restauracji. Przyjmujemy codziennie ponad 200 osób i staramy się, aby sala restauracyjna wyglądała jak najlepiej. Do godzin zamknięcia było dużo czasu jednak osobiście uczulam personel na utrzymywanie porządku na bieżąco.
Rozumiem Państwa odczucia i proszę o przyjęcie naszych przeprosin za niedoskonałości obsługi w restauracji.
Mam nadzieję, że mimo to Państwa pobyt zalicza się do udanych.
Z wyrazami szacunku
Joanna Kuźmicka

Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Dzień dobry, tym razem podzielę się z Państwem wrażeniami po pobycie w hotelu Aubrecht w Koprzywnicy. Miejsce bajeczne - co ja przez to rozumiem? Do najbliższego sklepu 12 km, a do Człuchowa ponad 20 km. W ośrodku jest wszystko - dosłownie wszystko co niezbędne do relaksu, wypoczynku i rekreacji!!!! Nowoczesny, bo zbudowany w 2014 roku, z basenem, masażami ( polecam masaż relaksacyjny - petarda!!), salonem odnowy biologicznej, przestronną restauracją ( podawane są dania oparte tylko na lokalnych produktach - pyszne i w dobrej cenie) Minutkę spaceru od głównego obiektu jest plaża i pomost nad jeziorem. Cicho i spokojnie, telefony mają słaby zasięg, ale jak dla mnie była to ogromna zaleta. Wieczorem można odwiedzić bar, gdzie oprócz dyskotek, czy spożywania trunków można grac w kręgle. A obsługa? Jeszcze nigdzie tak miłej nie spotkałem. Zdecydowanie polecam i ja jeszcze tam wrócę wrócę, może się spotkamy.
Ps. Proszę zwrócić uwagę na tabliczki umieszczone przy miejscach parkingowych hotelu - dają poczucie, że gość jest we właściwym miejscu

Dziękujemy, katoszczecin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JoannaKhotelaubrecht, Kierownik ds. gości, Hotel Aubrecht Country SPA ResortOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo, dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię, tak miłe określenia i tak szczegółowy opis powodów Państwa zadowolenia :) Zapraszamy do ponownych odwiedzin. Pozdrawiamy serdecznie.

Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie wszystko Ok, nie jest to nowy obiekt, ale jest czysto. Obsługa miła, bardzo pomocna.
Kuchnia to kwestia gustu, nie korzystałam z basenu i spa, wiec się nie wypowiem.
Znalazłam 3 minusy:
Doba hotelowa do 12 i to jest super, ale to ze kuchnia w restauracji jest czynna od 13 i nie mogę zamówić dziecku nawet zupy przed wyjazdem jest słabe...
Drugi minus to brak plastikowy h (dziecięcych) naczyń w restauracji.
Trzeci to brak w łazience jakichkolwiek półek na kosmetyki.
Generalnie przepięknie położone, klimatyczne miejsce!

Dziękujemy, jlatoszek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JoannaKhotelaubrecht, Kierownik, Hotel Aubrecht Country SPA ResortOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy za opinie i zapraszamy do ponownych odwiedzin. Z wyrazami szacunku.

Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Obiekt ok ale kuchnię mają straszna nie zaslugujaca na 1 gwiazdkę. Jeśli liczycie że dobrze zjecie to lepiej zabrać ze sobą kanapki. Kucharze nie mają smaku ani jakichkolwiek umiejętności. Byłem w obiekcie kilkukrotnie i za każdym razem jest takie samo dno. Nie wiem czym właściciel jest świadomy jakiego ma niekompetentnego menadżera, który ewidentnie kieruje obiektem by doprowadzić go do upadku. Mam nadzieję, że to przeczyta i zatrudni odpowiedni personel na miano obsługi 4 gwiazdek. Jeśli ktokolwiek zaprzeczy mojej opinii to chętnie się spotkam z wlascicielem i przywiozę autobus ludzi, którzy wyraża podobną opinię na temat kuchni do mojej. Mam nadzieję, że kiedyś to zmienicie bo szkoda poczynionej inwestycji... Nie polecam

1  Dziękujemy, Mateusz M

Szanowny Panie Mateuszu, przeczytałam Pana opinię. Jest mi niezmiernie przykro, że wyjeżdża Pan za każdym razem rozczarowany. Dziękujemy za chęć sprowadzenia do nas autobusu osób i podzielenia się opinią z właścicielem. Z poważaniem.

Zrecenzowano: 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel generalnie bardzo dobry. Ładne pokoje i łazienka. Miły personel, dobre jedzenie. Natomiast moim zdaniem skandaliczne jest to , że hotel 4 gwiazdkowy przy takich cenach za pokoje nie ma możliwości skorzystania z sauny w tygodniu przed 15.00. Bo nie ma pań bo recepcji i nikt nie włączy sauny. Ja byłem z całą rodziną ponadto jestem maratończykiem i sauny używam na okrągło. Dlatego mimo , że hotel jest super to ta sytuacja pozostawiła tytułowy niesmak.

Dziękujemy, Kamil k

Szanowny Panie Kamilu, dziękujemy za pozytywną opinię i tak konstruktywne zwrócenie uwagi na detal, który musimy dopracować. Pozdrawiam serdecznie.