Zupełnie inny rodzaj rozrywki

W sumie, myślę że było warto ale jeśli ktoś się nastawia na prawdziwe rollercoastery to niche... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Kordian80
Jaworzno, Polska
Warto odwiedzić

Świetna zabawa bez względu na wiek. W Polsce takiego czegoś nie ma. Bilet z expressem świetne... Przeczytaj więcej

Krzysztof A
Przeczytaj wszystkie recenzje (35 596)

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Świetne miejsce na spędzenie dnia. Plany filmowe i kolejka Harrego Pottera robi wrażenie. Ubawilismy się jak dzieci, szkoda tylko że park jurajski był w remoncie.

Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce. Harry Potter, wycieczka po studio i inne robią wrażenie. Dla dzieci małych średnio, bo nie ma tam aktualnych bajek popularnych w Polsce. Wada to kolejki do wszystkich atrakcji.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Arek2014
Zrecenzowano: 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na rodzinny wypad.
Warte swojej ceny.
Można zrobić upgrade do opcji fastrucka-polecam. Wtedy korzysta się ze specjalnych kolejek - przeważnie bez oczekiwania.
Atrakcje raczej dla dzieci od 5 r. ż.
Świetne costery dla starszych - szczególnie ten z filmu Mumia oraz Jurrasic Park.
Przejażdzka po planach filmowych - sztos jak dla mnie miłośniczki hollywoodzkich filmów.

Byliśmy w Universal Studio Hollywood na przełomie sierpnia i września. Znośna ilość osób. Pogoda świetna. W całym parku są zraszacze powietrza umieszczone na palmach.

Gorąco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, AgataCz
Zrecenzowano: 24 marca 2019

Miejsce konieczne do odwiedzenia. Trzeba sobie dobrze zaplanować zwiedzanie atrakcji , ponieważ jeden dzień może nie wystarczyć. Świetna zabawa dla dorosłych jak i młodszych turytów:) Polecam, pieniądze warte wydania.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Bartosz R
Zrecenzowano: 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Park ma swoj charakter, bo jest w miescie i jest mniejszy niz inne. Lubimy go jednak za kameralnosc, nowe atrakcje w drodze a te ktore sa sprawdzone i pewniako. Dziewczynki prze szczesliwe.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, 534maciejl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: UniversalHollywood, Guest Communications , Universal Studios HollywoodOdpowiedź udzielona 21 lutego 2019

Hi,

Thank you for your review. We are glad to hear that you enjoyed your visit with us, and look forward to welcoming you back to our park again soon!

-Colbie