“Polecamy”

Restoran Pizzeria Malo More
Nr 9 wśród 21 Restauracje (Gradac)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Pizza, Owoce morza, Chorwacka, Grill
Zrecenzowano 7 września 2019

Naprawdę super polecamy, wspaniała atmosfera i smaczne jedzenie. Bardzo miła obsługa, kameralny wystrój. Małgorzata i Marek.

Dziękujemy, Pogotowie

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pasty i pizza które zamówiliśmy były bardzo dobre, fajny klimat z widokiem na zachód słońca, kelner mówi w języku angielskim. Polecamy!!

1  Dziękujemy, ArturNC750X
Zrecenzowano 10 maja 2019

Przepyszne jedzonko o niepowtarzalnym smaku i aromacie podawane wyśmienicie smakuje i wygląda w szczególności owoce morza oraz ryby polecamy naprawdę warto

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam restauracje
Szybko dużo i na odpowiednim poziomie cenowym.
Owoce morza, włoskie jedzenie mamy sprawdzone.
Kozice najlepsze :-)

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, tomekk721
Zrecenzowano 27 lipca 2017

Byliśmy tu dwukrotnie sporą grupą (5 dzieci i 6 dorosłych). Wychodziliśmy bardzo zadowoleni. Wszystko co zamawialiśmy było smaczne. Odkryciem sezonu okazały się 'małe ryby'. Pizza dzieciakom smakowała (moje są pod tym względem wybredne). Bardzo dobre kalmary i mix mięs. Obsługa uprzejma i sprawna.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, KrzysiekZao

Restoran Pizzeria Malo More — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brist, Split-Dalmatia County

Gradac, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Restoran Pizzeria Malo More? Podziel się wrażeniami!