Stomio
Zrecenzowano: 27 października 2018

Byliśmy poza sezonem, więc gości było niewiele. Miejscowość spokojna, ludzie przyjaźni. Można się delektować ciszą. Hotel umiejscowiony prawie na końcu kurortu przy przystani, z własną piaszczystą plażą leżaki bezpłatne. Po drugiej stronie przystani jest plaża kamienista, też piękna. Przepiękny widok z balkonu na przystań i morze Egejskie. Zajmowaliśmy lokal dwupokojowy z toaletą i kuchnią wyposażoną w lodówkę, kuchenkę, garnki sztućce itp. Hotel ma własną restaurację i bar obok przystani. Można zamówić sobie wieczór grecki za niewielką opłatę. Do hotelu przyjeżdżają tancerze, serwowane są greckie potrawy. Godne polecenia.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 125urszulagk
Zrecenzowano: 4 września 2016

Byłem tam dwa razy wczasy świetne i tanie w porównaniu z wczasami z innych krajów miejscowość niewielka ludzie bardzo uprzejmi i mili w ogóle ludzie są tam wspaniali widok z hotelu idealny na morze balkony duże świetne mnóstwo wycieczek byłem tam z biura Tęcza i bardzo polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: dwuosobowe na ostatnim piętrze
Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, Dariusz T
Zrecenzowano: 15 maja 2016

Byłyśmy pod wrażeniem .na wielką pochwałę zasługuje p.WIESIA.Jest kapitalna pod wieloma względami.Posiada bardzo dużą wiedzę historyczną ,ciekawie opowiada , nie zanudza opowiadając , potrafi zdyscyplinować grupę ale robi to w sposób delikatny .Ma poczucie humoru.jednym słowem jak to się mówi kobieta do tańca i ŕóżańca.Bardzo ją miło wspominam z koleżankami z którymi przebywała na tych bardzo udanych wczasach.Jeśli jest się na wczasach pobytów wycieczkowych , to nie sposób się nudzić , ponieważ przez cały czas pobytu czyli 11 dni to tak naprawdę tylko 2 czy 3 dni pozostają na leniuchowanie nad pięknym morzem.A przecież oprócz plażowania trzeba zaliczyć położony nad Stomio wspaniały monastyr.Hotel jest położony w pięknym spokojnym miejscu z własną plażą, barem własnym nadmorskim , w którym to barze organizowane są wieczorki taneczne.Oczywiście wieczorki to zasługa cudownej Pani Wiesi która starała się mieć z każdym uczestnikiem kontakt przez cały okres pobytu.W hotelu jest czysto , można skorzystać z naczyń i kuchenki el.w które wyposażone są pokoje.Jeśli chodzi o jedzenie to było niezłe ale nie powalało.Kelnerzy dość sztywno w zachowaniu.Dużym plusem jest to że prawie codziennie pojawiają się pod hotelem sprzedawcy ze świeżymi owocami.Jeśli ktoś ma życzenie na wyjazd zakupowy do Nei Pori po skórzaną odzież to p.WIESIA to umożliwi.
Podsumowywując wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę.Polecam ten hotel i tę miejscowość zwłaszcza rodzinom z małymi dziećmi ponieważ położenie hotelu zapewnia dzieciom bezpieczeństwo , są huśtawki , blisko plaża. Jednym słowem biuro Tęcza stanęło na wysokości zadania. Pozdrawiamy wszystkich wczasowiczów z turnusu trwającego od 5.IX.15 do 16.IX.15 r. .Szczególne ukłony dla p.Wiesi i jej sympatycznego Taty.
Marta Łagosz z koleżankami Ula i Halina z Krakowa

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na parterze ponieważ kłopotliwe jest tam wychodzenie po schodach na wyższe poziomy
Termin pobytu: wrzesień 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, uszwica
Zrecenzowano: 6 października 2015

Hotel idealny dla tych, którzy chcą odpocząć od dużych, zatłoczonych kurortów turystycznych. Hotel posiada wydzieloną plażę piaszczystą oraz kamienistą, przy której znajduje się bar. Wszystkie pokoje z widokiem na morze. W pobliżu znajduje się tawerna prowadzona przez Polkę więc nie ma problemu aby zamówić krewetki czy też szprotki :) Dobra baza dla tych, którzy chcą zwiedzać zbocza Olimpu czy tez wybrać się na Meteory.

Termin pobytu: wrzesień 2015
1  Dziękujemy, Weronika027
Zrecenzowano: 27 czerwca 2015

Pokój czysty,warunki dobre,miejscowość niestety nudna po 3-4 dniach miałem dość.Ceny dużo wyższe niż w 2014r w Neipori.4 sklepy 2 piekarnie w miasteczku do którego trzeba(z hotelu) dreptać około półtora kilometra w jedna stronę.Wieczór grecki w hotelu do bani po 15E za dorosłego i jeszcze chcieli od dziecka 7 letniego 8 euro.Nie zgodziłem sie przekazałem rezydentce(bardzo w porządku dziewczyna pani Marta) ze nie zapłacę za dziecko i się zgodzili gratis.W cenie wieczoru duży talerz rożnych lokalnych specjałów lecz mężczyzna się nie naje...Potem 2 pary tancerzy greckich prezentuje różne wygibasy ,takie to sobie jest.Ogólnie hotel w porządku jednak miejscowość pusta i nieatrakcyjna.Chciałbym taki hotel za te cenę w Neipori.Jeszcze moge dopisac na plus ze bardzo dobre wifi w całym hotelu.

Termin pobytu: czerwiec 2015
5  Dziękujemy, DamianTychy