“Bardzo polecam tę tawernę”
Alati & Piperi — recenzja

Alati & Piperi
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Stomio)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Byliśmy 2 tygodnie w Stomio. Codziennie jedliśmy u tych dwóch panów, smacznie, tanio. Pyszne owoce morza, typowe greckie jedzenie. Ale są też potrawy włoskie.Świeża ryba.

Dziękujemy, Kocopol1

Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: sierpień 2018
Zrecenzowano 13 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: sierpień 2017
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Alati & Piperi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stomio, Larissa Region

Byłeś(-aś) w Alati & Piperi? Podziel się wrażeniami!