Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pojechałem wczoraj wraz z grupą znajomych zachęcony opiniami w internecie do tego obiektu z zamiarem pospacerowania i spożycia obiadku. Przy bramie ochrona poinformowała, że restauracja jest nie czynna po spaleniu. Wejście 10zł od osoby za spacer ? Totalny brak takiej informacji. W tej sytuacji zrezygnowaliśmy.

Dziękujemy, Wojtek K
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Idealny hotel na wyjazdy sluzbowe, jedzenie pyszne szczegolnie tartar i krewetki na przystawke. Pokoje cieple i przytulne, cicho i spokojnie. Łozko wygodne, klimatyzacja i ogrzewanie sprawne. Basen i jaccuzzi dla relasu - rewelacja! Polecam szczerze.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepiej pokoj na koncu korytarza - najciszej
Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, xkatieangelx1
Zrecenzowano: 12 grudnia 2018

Bardzo smaczna kuchnia, wzorowa obsługa, wygodny pokój. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, a ponad to piękna lokalizacja, fajne miejsce na spacer i odpoczynek. Przy hotelu miejsce na organizację imprez w chacie grillowej. Serdecznie polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, grzegorzkonczel
Zrecenzowano: 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Sam hotel całkiem przyzwoity, wokół rozciąga się las więc jest cisza i spokój.
Pokoje bez efektu 'wow' ale są czyste i schludne.
Spa małe ale przyjemne, 3 różne sauny, mały basen i jacuzzi.
Śniadanie w formie szwedzkiego stołu - duży wybór.
Miła obsługa.

Drobny minus za restauracje, jak za takie ceny możnaby oczekiwać większej uczty smaków.
A i podawane dania mogłyby być cieplejsze.

Na 1 nocleg może być.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, 347paulinap
Zrecenzowano: 30 października 2018

-położony w lesie nad jeziorkiem,brzeg piaszczysty,duży teren,dobrze zagospodarowany,atrakcja dla wędkarzy,można łapac pstrągi z pomostu....leży na uboczu,można wyskoczyć na kilka dni z okolicy,czy zatrzymać się po drodze....

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Footprints468531