Dąbrówno
Zrecenzowano: 21 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór Hosterii na święta to bardzo dobry pomysł: wszystko w otoczeniu przyrody, nie skrępowana atmosfera, fajni goście i mili właściciele, którzy pozwalają gościom na dużo swobody. Jedzenie domowe: pyszny karp zapiekany z kurkami i pstrąg z pobliskich stawów. Nasze dzieciaki miały frajdę w zjeżdżaniu z górki, bo sypnelo śniegiem w Wigilię. Był też Mikołaj z dwoma uroczymi asystentka mi!!! oraz integracyjne wieczory przy kominku. Można przyjechać z psem.Jedyny drobny federacji to słabe oznakowanie ale pomocne okazały się mapy w necie. Reszta bez uwag . Polecamy.

Dziękujemy, milkaaa1970
Zrecenzowano: 8 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Niekontaktowi, dziwni właściciele. Pod koniec pobytu zero ogrzewania i ciepłej wody w budynku. Zachęcają atrakcjami, których na miejscu nie ma. Kuchnia standardowa, domowa. Jedyną zaletą jest jezioro w pobliżu. Jeżeli macie do wyboru coś innego to nie zastanawiajcie się.

1  Dziękujemy, Niemanazwy
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

Tegoroczny pobyt połączony z Sylwestrem po raz czwarty potwierdził stabilną i co ważne zadowalającą jakość zakwaterowania (Nova Hosteria) i wyżywienia. Przybyło zwierzaków (kulturalne, jak ich opiekunowie), a pani Agnieszka podjęła jedynie słuszną decyzję o rezygnacji z fajerwerków. Najważniejsze, żeby zapewnić sobie miłe towarzystwo i nie oczekiwać błogiego spokoju w dniach, które zawsze łączą się z zabawą.
Może uda się to powtórzyć po raz piąty.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Zdzisław S
Zrecenzowano: 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemne i zielone miejsce nad samym jeziorem z obfitymi śniadaniami, dobrymi obiadokolacjami i doskonałymi ciastami.
Są dwa budynki, nowy i stary, dla nas bardziej urokliwy stary, mimo iż faktycznie wszystko słychać z innych pokoi. Bardzo mile widziane zwierzęta, z czego skorzystaliśmy bo podróżujemy z psem. Miła obsługa, zawsze uśmiechnięta. Szefowa nieco zawieszona i mam wrażenie że wszystkiego nie ogarnia. Ławki przy grillu, huśtawka do wymiany. Polecam.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, bartekserwus
Zrecenzowano: 25 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Nasze lokum w drewnianej, starszej części wyposażeniem i standardem (stan pokoi, łazieneczki, mebli) przypominał średnio zadbaną agroturystykę. Cena jak za 3 gwiazdkowy hotel - nieadekwatne to niestety. Na plus, co najwyżej przyjemna zieleń dookoła, ale na minus odgłosy slyszalne w pokoju, od wszelkich sąsiadów, jakby ściany były z papieru... Zdecydowanie najwiekszy atut miejsca to położenie w spokojnym zaciszu nad jeziorem, dużo zieleni, dostępne sprzęty pływające w niezłym stanie.
Jedzenie w porządku, bez fajerwerków jednak. Ostatni obiad za to był sporym rozczarowaniem: zupa krem o wodnistej konsystencji (jakby źle policzono gości i ktoś na siłę musiał tą zupę 'rozmnożyc') a do tego co trzeci ziemniak na talerzu niedopieczony, delikatnie mówiąc.
Ciężko byłoby to miejsce polecić z czystym sumieniem, na bazie własnych doświadczeń.

Termin pobytu: czerwiec 2017
5  Dziękujemy, Nattalka